Albert Jan Maat von Hippogriff
Komentarze
@Yenn Panienka, jak widzę, też lubi ostre wejścia ;)
@JanushSundajski zastanawiam się, czy nie można podciągnąć tego pod dialekt.
Śmiesznie się złożyło, bo SUD w programie rozwoju sportu też chciała zorganizować igrzyska. Jestem gotów wspierać zarówno osobiście, jak też w roli polityka. Latem przygotujemy wszystko i na zimę będzie gotowe ;)
Co tu mówić... Takich prawników w Sarmacji nam potrzeba <3
@Seweryn 1. Tutaj pytanie do @SantiVilarte, który był pomysłodawcą.
2. Składa się z samych posłów, ponieważ ma to być komisja działająca w ramach Sejmu. Chodzi o zaangażowanie organu legislacyjnego, który ostatnio podupadł na zdrowiu.
@Tytus Sądzę, że warto jeszcze raz spróbować - w końcu minęło 5 lat, a skład w KS się pozmieniał..
@Tytus chodzi o to z 2014?
@joahimvonribertrop A po co w Zjednoczonym Królestwie demokracja, skoro jest to królestwo?
@joahimvonribertrop jeszcze nie ma. Czekam niecierpliwie ;)
@kaxiu á propos, ławnicy mają być tylko w sporach ważnych ze społecznego punktu widzenia. Czyste rozprawy polityczne nie będą wymagały ich obecności.
@kaxiu zmienią to, że w TK będą osoby wybierane bezpośrednio przez obywateli, a ich głos (apelacje) nie będzie opóźniał procesu o dwa tygodnie. W każdym razie dobrze usłyszeć opinię kogoś z TK. Wierzę, że z takimi ludźmi będziemy pracować w czasie kadencji.
@ZdrajcaNarodu mamy na myśli podstawowe studia prawnicze - coś, co pomoże pisać paragrafy bezpieczne od drobnych druczków, samowykluczeń oraz ułożone zgodnie z zasadami pisania aktów prawnych.

Co do kanclerza - wolimy oddawać władzę w ręce ludu, ale możliwe, że macie rację. Jeśli będzie więcej takich głosów, przeprowadzimy referendum konsultacyjne.

Propozycja z ławnikami jest sprawiedliwa. Proszę zdać sobie sprawę, że ich opinia nie wyklucza, że sędziowie mogą zdecydować sami, jeśli będą ze sobą zgodni.

I ostatnie - myślę, że ostatni napływ Sarmatów pokazuje, że kto chce zostać, ten to zrobi. Ludzie, którzy będą tu się osiedlać, powinni rozumieć zasady gry. Inaczej zupełnie sobie nie poradzą, gdy już zabraknie poradników.
Mi też się podoba. Dobrym pomysłem jest rozszerzenie lenna o wsie. Życzę dalszych sukcesów!
Prawdę mówiąc, myślałem, że Sarmaci są młodsi, więc jestem zaskoczony. A mediana wieku w KT już zupełnie mnie dobiła :P
Mamy może wartości skrajne?
@JulianF i jak JKM dostał się do wyborów? Bo jakoś musiał.
@KonradFriedman Baridajczycy mają wybór, bo na pewno zgłosi się ktoś jeszcze. A nawet jeżeli nikt nie będzie godzien korony, to można oddać głos pusty. W czym problem? To WKW opuścił Baridas wtedy, gdy nie ma w nim (według Was) żadnej silnej osobowości.
Mi się podoba. Rozumiem, że jeśli Baridajczycy wybiorą kogoś innego niż JKM Piotr III Łukasz, to funkcja Króla zostanie zachowana?
@TadeuszBrus ktoś mi musi towar do Teutonii przywozić, co nie? ;)
@Ametystowy dzięki. Tak mnie zaciekawiło, że aż chyba sprawdzę :P A już na serio, świetny artykuł!
Hmmm... Czy można je palić? Może zmienię gatunek hodowany w piwnicy :P
Cytuję:
Wszelkie podobieństwa oraz zbieżności przypadkowe. Nie mylić wsi z Olsztynem!!!
Z czym? /*nieistniejący real!!!!11*/
@Powietrzny takich krótkich i dotyczących małej grupy odbiorców wypowiedzi nie publikuje się tutaj. Proponuję robić to gdzieś na forum - polecam użyć jakiegoś działu typu "Gospodarka", o ile macie takie coś w Baridasie.
@KonradFriedman what a twist. Zostałem przy tym, że mieliście odejść dzisiaj, ale widzę, że opracowaliście plan, przy którym cały kraj nie pójdzie w rozsypkę. Szanuję.
@KonradFriedman nadal WKW nie podał się do dymisji. Tak tylko mówię.
Brawo! Sportowo ostatnio wymiatamy :D
Z jednej strony gratuluję, ale z drugiej strony: xD. Polecam nie organizować turniejów osobiście, bo to wygląda dziwnie, jak wygrywasz. Powodzenia w dalszych turniejach ;)