Michaił von Hippogriff-Vovkulak
Komentarze
Zbudujmy nowoczesną karczmę im. Sarmaty za Granicą.
Może KonS dowiezie kukulicę, by można było się napić przy pracy biurowej?
Dobra, forum da się jeszcze zrozumieć, choć przydałoby się do tego "Buduję." dodać jakiś żarcik, smaczek fabularny. Ale artykuł na DSG? Fuj.
A *ćwir ćwir* kukułów tropicańskich *ćwir ćwir* też?
A można się tam u Was w garnizonie wodnym osiedlić?
>fałszywy proktolog
>publiczna przychodnia
https://www.youtube.com/watch?v=-BIWlmFzgOc
@ArcadioDeliart No to do łagru, zagłodzimy frajera!
Wygnamy go magią socjalizmu i dziewczynek ekłestria gerlz.
Ano też. Ale ten umiał myślić informatycznie.
Już mam 1500+ jednostek. :D
Tak, tak, a latające smoki ziejonce straszlifym ognjem na nordacie istniejom. well played
Pan zapomniał dopisać, że pójdzie na podatek do SEG.
Program SMOG+ wdrażany jest w życie.
I już o liberty żebrają, tytuł taki ładny, a taki libertowy.

(ładne dzieło, na Star Wars oparte?)
@AFvTD Ja wiem, ja wiem, ale się spóźniłem.
Edycja mi przeminęła, komentarz musiałem dla jasności dać. Ale jest hiperlink.
Poprawka: Suderland nie zablokował JLD dostępu do forum. Mój błąd.
Pora wracać do RB. Pakt Gelloński czeka, a kto inny niż ja, Iwan Pietrow, Hewret i Ronon raczej nie interesował się wojskowością. Pewnie nie będę mógł sprawować funkcji oficerskiej, ale zarządzanie jakimś dywizjonem?
Monarchosocjalizm incoming. Szkoda.
Błąd: pierwszi w tytule. Jakby przeczytać, to wychodzą piersi.
Płać, płacz i libert w Sclavinii trać.
"E mare libertas" to pewnie "Pójdzie na podatek w SEG".
@RemigiuszL Owszem, trochę niezbyt mi wyszedł, no ale prawdą jest, że niezbyt im to wyszło.
A Panu Daniło dziękuję, bo opierałem się na historii od znajomych mi osób i zgodzili się z wersją. Sprawdzałem ją nawet i nawet nie zauważyłem, że inaczej się potoczyło.
@Enoq Moje umiejętności pozwalają na co najwyżej dodanie napisu do loga.
Wie Pan, kiedyś myślano nad rozwiązaniem, żeby robić mydło z ludzi. No ale, wyszli jak Zabłocki na mydle.
Piękne!
>Zbuduj lotnisko
>Zbuduj lotnisko ze sklepem z zupkami chińskimi
Choose one to get more salary.
To wy tych wszystkich ludzi, którzy nie są w całości, rozżynaliście na stole?!