Michaił von Hippogriff-Vovkulak
Komentarze
@Eradl Pierścień Nazistości Waksmana. Niestety nie, z zeznań świadków mieli przy sobie... czapki Dziadka Mroza.
Zdjęcie na początku przypomina mi dom Lisy Cuddy z House MD przed zniszczeniem go przez Gregory'ego House'a wjazdem w ścianę.

A tak to ładne. Piękne. Podoba mi się.
7 znalazłem, ale nie wiem kiedy @kaxiu znalazł te 9, może się okaże, że ja po 1000lt tylko będę miał :C
@RemigiuszL Czasami straż eldoracka nie sięga tak daleko no i trudno wyeliminować nielegalną produkcję kukulicy na wsiach czy miasteczkach.
No cóż, nie wiem czy Czarnolas się zgodzi...
Cóż, kukuł czarnoleski niestety nie jest licznym ptaszkiem aktualnie z powodu wymarcia przez branie go do niewolniczej produkcji odchodów i wyplujek, z których kiedyś produkowano kukulicę. Aktualnie kukulica to towar luksusowy, a poszukiwania to nie są jakieś drogie sprawy.
W Bialenii było zbieranie szeklów, to my możemy powiedzieć:
Cytuję:
Zbieracze herbów, łączmy się!
@Salvadore https://youtu.be/Ah3fMfd9MLc
Pańskie wypowiedzi otrzymały pozytywną opinię... Centrum Zdrowia Dziecka w oddziale pediatrycznym dla dzieci do lat 3.
Grażyna! Zwijamy biznes! Dobierają się nam do tyłków!
Czy to zamówienie na Kosmiczne Śmieci?
Z Kosmicznych Śmieci pochodzących z wykopalisk asteroid w kosmosie można zbudować nawet Opla Vectrę B!
Sprzedaję Kosmiczne Śmieci spółki BAK! Sprzedaję Kosmiczne Śmieci spółki BAK! Czy ten Pan, czy ta Pani, chcą kupić kosmiczne śmieci!
@Helwetyk Za dużo pana Murphy'ego, 200 Proofs
Jeżeli ktoś chce i ma przyszłość na autonomię w Sarmacji, to ja bym mu pozwolił. Ale najpierw bym dał na próbę. Niestety, nie jestem Księciem.
Prosiłbym o używanie interpunkcji, bo to bardzo zmienia sens zdania. :)
Cytuję:
[...]1. podejmowanie działań mających na celu pozbawienie Księstwo Sarmacji niepodległości, oderwanie od niego części obszaru lub zmianę środkami bezprawnymi konstytucyjnego ustroju Księstwa Sarmacji,[...]

Raczej zgoda Parlamentu i Księcia jest ważniejsza niż Kodeks Sprawiedliwości. To nie jest podejmowanie działań mających na celu oderwanie od Księstwa części obszaru. To decyzja, w której Książę zezwala na prowadzenie autonomii lub odrębnego państwa (częściej autonomii). Proszę nie siać bzdur i paniki.
@AJCartonwhisky Wypróbujemy, choć po świętach zostało trochę takich kolorowych papierków...
Źle spojrzałem. Powinien być zarządca:
Arsacjusz Arped (AF905)
zarządca miasta
A w miłości do Związku Radzieckiego socjaldemokracji też można wszystko?
Ja to pracowałem w firmach szpiegowskich od dzieciaka. Przykładowo: siadałem przed komputerem, włączałem komputer, włączałem grę, zakładałem słuchawki w sposób X, tzn. jedno ucho odsłonięte, drugim słuchałem gry. Tak wiedziałem, o co rodzice się kłócą, ale kosztem odstającego ucha, które teraz mam.
Ładnie! :)
A jest wersja Lyrics i Karaoke?
Przyda się do rozmawiania o lingwistyce jako wydziale na AS :)
Wynik testu: 0% (przekroczony czas 10 minut).
00:40 było, przekroczyłem 10 minut, nieźle. Mógłbym dostać kolejną szansę?