Gustaw Fryderyk von Hippogriff
Komentarze
@AFvTD
Cytuję:
Dodatkowo, tak jak już pisałem - przekazanie polityki zagranicznej Radzie Ministrów sprawiło, że Polityka Zagraniczna Księstwa uległa załamaniu - a jeżeli w najbliższej przyszłości będziemy co kadencję mieć innego kandydata, to PZ z pewnością nie będzie stabilna.
Hola, hola. Jakie przekazanie jak Czcigodny Januszek von Hipogriff-Pałasz w sprawach zagranicznych cały czas musiał pytać P3Ł o zgodę na jakiekolwiek działania dyplomatyczne co doprowadziło do wręcz wyśmiania Sarmacji na arenie międzynarodowej i uznaniu go za państwo nie mające polityki zagranicznej (może i słusznie). Aktualnie byliśmy "Kolosem na glinianych nogach" uzależnionym od obecności lub/i zaangażowania Księcia. Dlatego wydaje mi się, iż trzeba przekazać to nadal w całości RM, lecz oczywiście pozwolić Księciu na ukierunkowywanie tych rozmów i określenie jasno co ma być celem tych rozmów.
@PiotrdeZaym Prowadzenie polityki zagranicznej razem z rządem już było za poprzedniego Księcia. I jak to wyglądało? Ano tak, iż MSZ nie mógł prowadzić rozmów dyplomatycznych, bo musiało wszystko być za zgodą Księcia, którego po prostu nie było. Według mnie akurat sprawą polityki zagranicznej powinien zajmować się Rząd, bo jest pewność, że zawsze będzie aktywny w mniejszym czy większym stopniu.
10 kuponów BOV na spadek :-) Spróbujmy
Od dawna na to czekałem! Tak trzymać :-)
@AdamVonAleksandria Jedna reakcja - XD
@GuedesDeLima Nie ma z czego się cieszyć patrząc na ogólny poziom aktywności
Piękne:)
Ale ja naprawdę nie lubię kaskaderki
Zamówiłem trochę dla gości na jutrzejszy festy. Zdrowie przede wszystkim!
Choć nie ze wszystkimi punktami się zgadzam to bardzo pochwalam zamysł i liczę na szybkie wprowadzenie tychże zmian.
Mała dotacja na zachętę :-) Może coś się rozwinie.
@NvLH Taką magię to ja szanuję :-)
Vivat Trener Demollari!
Jest to bardzo prawdopodobne. Aż za bardzo....
@Helwetyk tak. Chodziło mi o miesiąc założenia listy dyskusyjnej, ale źle sformułowałem pytanie :-(
Ja bardzo chętnie Ci pomogę @Leszke
@kaxiu popieram pomysł najzabawniejszych tekstów. Chętnie pomogę.
Proszę o ukrycie tego artykułu. Powód:za krótka treść
Cóż za głębia w tym przekazie, proszę państwa.
Złoto. Oby więcej takich artykułów.
@LudwikTommo przemyślę tą propozycję :D
Dotacja na karę dla uczestników
Brawo za artykuł. Długi i zachęcający do refleksji i przemyśleń.