Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Komentarze
@GuedesDeLima a co? Coś komuś zarzucacie?
@Powietrzny tak. Przepraszam, ale mój telefon jest baaardzo czuły.
Teraz to nawet seru ho dam ;)
@KonradFriedman ale możecie to przegadać. Mimo wszystko jednak chcecie raczej baridajczyka. Ja się wto już nie mieszam. Fare Aryon!
Nie wiem, czy wzięto pod uwagę, że WKM może panować w Baridasie, ale inni książęta Sarmacji nie muszą. To Baridajczycy teraz decydują i to popieram. Jeśli uznają, że teraźniejszy Książę Sarmacji będzie kompetentną osobą, niech go wybierają.
@LCdR w okolicach czwartku. Tylko tyle w artykule.
Teutonia do boju! Jeszcze jeden tytuł nie będzie ciążyć zbytnio ;)
@MarcelideBO oto cytat:
Cytuję:
Opactwo Bordonów w praktyce stało się nie tylko miejscem spoczynku członków rodu Bordonów, ale również centrum życia duchowego i kulturalnego.
Ach. Kolejna piękna budowla sakralna w Sarmacji. Coś chyba trzeba z nimi zrobić...
@JulianF one nie przybywają, one od zawsze były ;)
@AlbertJanMaat wiadomo już czemu połowa rodzinki w Hasselandzie.
@LCdR co do piłki, to Lwy Ruhnhoff wygrało 2:0 z Tigers Elrat. Następny mecz z FC.ANGSRTEM ;)
Nie tylko serduszko się należy...
Do osiemnastki. Bardzo dziękuję wszystkim obecnym na uroczystości.
Brawo kibice. ;)
Heheh
@AJCartonwhisky a nie powinieneś. Każdy wie co Teutończycy robią na boisku ;)
Tak jest. Dreamland dostał w dupe został pokonany!!! Teutonia górą!
@GFvH ty ustalasz ;)
Ale najlepiej ok. 20:30~20:45
@GFvH bratanku jutro gramy na tym samym torze?
Szkoda, że nie mogę na telefonie, bo występuje błąd, ale będę grał na kompie ;)
O jeszcze Laurencjusz. Powodzenia.
@JanuszekvHP immunitet dyplomatyczny (-,,-)
Dotuję, bo się należy. Na zawody w kręglach czekam niecierpliwie.
@AlbertJanMaat no to w następny masz być na 1 miejscu ;)
@AlbertJanMaat na razie 4, ale liczę, że będzie medal.
@SantiVilarte zaskakujesz mnie. Jak mnie nauczysz grać w szachy na wyższym poziomie niż nowicjusz (na którym właśnie się znajduje), to będę grał.