Filip I Gryf
Komentarze
W zasadzie do urzędu skarbowego lecą podatki - którymi dysponuje RM (jak dobrze wiem).
@anglov czy na serio WKW? Myślę, że tak tylko nie wykorzystywany jest pełen potencjał KSZ czy zwykłych organizacji paramilitarnych. Nikt nie musi nas przekonywać, źe zarówno Sarmacja jest największa, ale również i wojsko. Problem leży tylko w "nietworzeniu" narracji wojskowej (ściąć SD i ostatnie 2 manewry, z czego 1 niezakończone jak dobrze pamiętam).
@BvTJ czy międzymikronacyjnej? Zobaczy się. ;-) Ale sarmackiej owszem.
@SantiVilarte według mnie konkordat musi być zawarty - jednak na poziomie międzymikronacyjnym, bez elementów "religijnych", gdyż sama nasza konstytucja gwarantuje równość i wolność religii - ale konkordat jak najbardziej należy podpisać, o czym wspomnę w artykule elekcyjnym poświęconym polityce zagranicznej ;-)
I oczywiście czekając na wyłonienie nowego Patriarchy.
@anglov jakieś to kijowe, teraz już działa ;-)
Już wcześniej zablokowałem możliwość wielu głosowań. Powinno działać. ;-)
@demollari dziękuje, gdzieś mi uciekło.
@AFvTD zablokowałem możliwość
A co do SOBOS-u to nie ogarniam, więc wybrałem to...
Dobry początek - od najciekawszej (według mnie) sprawy. Czekam na więcej a przy okazji zapewniam, że po ogłoszeniu oficjalnym elekcji postaram się również stanąć na polu elekcyjnym. ;-)
Dobre exposé! Lepsze niż poprzednika. ;-)

Co do konkordatu to będę mieć zawsze takie podejście że jest to umowa międzypaństwowa - potrzebna do prowadzenia polityki zagr. Element religijny jest po prostu dodatkiem, który Sarmaci mogą, acz nie muszà przyjąć. Jest w końcu wolność religijna.
@Bocian pozwoliłem sobie poprawić to nieszczęsne "Fer" ;-)
Mnie tam zbytnio w oczy nie kłuje, ale jak ma już być jak czytelnicy...
Ale ten papierek SLP na górze! ;-)
Cud miód.
Fajnie opracowane - w końcu wiem, co się dzieje w sarmackiej piłce. ;-)
Hmm, przysmak z jeża? Czemu nie - trzeba w v-życiu wszystkiego spróbować. ;-)
@AJPiastowski może tak być - ale może się podkradnie dziwnych-Sarmatów-z-kosmosu? ;-)

Poza tym podpisy są już zebrane.
Ja dorzucę po 5000 lt (ale to sie jeszcze zobaczy, może więcej? ;-D )
V-kosmos... ciekawe. :-)
Oby misje były udane. Może coś ciekawego się dowiemy.
@CarmenLaurent oj, będzie się działo ;-)
@MaHi dziękować serdecznie i pozdrawiam z rodzinką ;-) Oby at Aterowie również przybywało, dużo was w sumie
@AJPiastowski to bardzo dziękuje - odezwę się jeszcze w tej sprawie ;-)

@defloriusz w sumie nie trudno mi zrozumieć, WKW stał po dziwnej stronie, gdyż naginać prawa też nie można, jednak z drogami zgodzić się muszę, niezależnie co się dzieje trzeba robić swoje. ;-)
Bardzo fajnie czyta się tą gazetę! ;-)
Sarmackie barany ... ;-)
@kaxiu zawsze przepisy można zmienić ;-)
Zatrważające dane w porównaniu z wcześniejszymi laty, ale cóż... może od tego roku trzeba zacząć nabierać tempa r rozmachem.

Bardzo fajne zestawienie - mam nadzieję, że nie będzie pierwsze i ostatnie. ;-)
@Seweryn ja również
@GFvH z chęcią
@joahimvonribertrop dziękuje i nawzajem
@SantiVilarte jaki komentarz? ;-)
Cytuję:
Artykuł wyraża poglądy autora jako Sarmaty. Proszę się nie czepiać tego za granicą (tu można).

Cóż, myślę, że to słabe czary, gdyż wszyscy widzą ten artykuł i może im się nie podobać taki obrót spraw - u nas piszesz ładnie na temat innej mikronacji, w tamtej piszesz na odwrót i tak w kółko.

Nie żebym się czepiał - wcale. :-)
Cytuję:
Jeśli nowo wybrany marszałek będzie chciał, aby kwestie wydawnicze były pozostawione w rękach MI, to ministerstwo chętnie podejmie się kontynuowania tej serii.
Jednocześnie proszę uprawnione osoby o przeniesienie artykułu pod kategorię Sejmu.

Co do 1 to z chęcią poproszę Poważanego o kontynuację tej pięknej serii! ;-)
Co do 2 to trzeba do NIA pukać.
Brak słów... cudowne! ;-)
@BvTJ w wolnym czasie na pewno pokuszę się o prozę narracji. ;-)