Januszek von Hippogriff-Pałasz
Komentarze
@RemigiuszL Dokładnie. Na granicy Awary Południowej z Północną doszło do wymiany "koszulek" :-) pomiędzy KGB a Starosarmatami.
Podpinam się pod Janusha. :-)
Plany niezłe...zobaczymy co z tego będzie.
Ja na pewno będę brać udział. :-)
Trochę za dużo luzu. Przykre to, ale cóż. Sam sobie pan robi żle. Pańska wola.
Panie Jarosławie. Apeluje o zachowanie jakielkolwiek godności i zaprzestania pisania takich rzeczy. Wesoły Sarmata byłby, gdyby nie pisał takich rzeczy. Rozumiem pańskie nerwy, ale proszę o kontrolowanie ich.
@Albert Ratuj.
Zwiężle i na temat. :-)
Wywiad fajnie i szybko się czyta. Dlatego serduszko. :-)
Wkład JKW Regenta w naprawę obecnej sytuacji jest tak duży, że teraz bym nawet na Księcia zagłosował. :-)
Vivat! Zgadzam się z przedmówcami, zabrakło informacji. Teraz wiem i, jeśli wszystko wróci do normy, to uważam za bezcelowe opróżnianie tronu. :-)
Vivat JKM Piotr III Łukasz!
@AlbertJanMaat Jak chcesz tato. (Pamiętaj, spotkamy się za 5 dni na mecie? :-)
Ja już wyruszyłem! A ty? :-)
Trzeba coś poprubować...
Wiemy na pewno, że JKM żyję a to już coś. :-)
Historia z życia wzięta. :-)
Rysunek owszem, treść również. Dodam, że krótko a w sedno. :-)
Ciekawa sytuacja muszę przyznać. Oczywiście jestem za i przyjmę gorąco naszych przyjaciół i sojuszników.
Sektor powietrzny widać czysty. I morski :-)
Ciekawe kiedy przyjdzie czas na lądowy. (Nigdy).
Trochę historii nie zaszkodzi, a można się ciekawych rzeczy dowiedzieć. :-)
@RemigiuszL Na moją głowę. :-) Może w przyszłości opiszę tą metodę. Mea culpa normalnie. :-)
@AJCartonwhisky Nawet nie myślałem, że taki rym. Ale cóż, lepsze oko znalazło. :-)
Rzeczywiście problem jest duży. Musimy zapobiec dalszym. :-(
Zapraszamy tak to! Na stałe,albo turystycznie! :-)
Powodzenia Lordzie Szambelanie :-)
@Ola Ciekawe ile kto by zbierał anty- a ile zwykłych serc. :-)
@JanSapieha Janku, oczywiście czekam i gorąco zapraszam. Takich gości oczekiwałem. :-)
@TadeuszBrus Jasne. Tutaj wstawie linki do działów. Odnośnik 1.
Odnośnik 2.
Odnośnik 3.
Może ktoś inny też skorzysta. :-)
@Sorcha Z chęcią zajrzę jeśli można. :-)