Szymon Grański
Komentarze
Młody wiekiem, stary duchem, jak to mówią. Ciekawe jak wygląda ta demografia w dniu dzisiejszym.
Ale zmyła. A myślałem że będzie jakiś felieton o współczesnej polityce i kryzysie awarskim.
Pamiętajmy, że głodowanie w Eldoracie i niejedzenie ni mięsa, ni zupy to dumna sclavińska tradycja. Starosarmaci dbają o nasz kulturowy radykalizm!
Mój tag przed znakiem zapytania to oczywiście justify.
?

A tak poza tym to fajnie, że o Sarmacji piszą. Dobra robota, WKM.
Jak dla mnie, powiedzenie młyny sprawiedliwości mielą powoli jest w tym przypadku wyłącznie wytłumaczeniem dla odebrania prawa do sprawnego i uczciwego procesu. Jak się nie ma czasu, to się rezygnuje.
Dios Mio. Ivana Slipyjowskiego chyba koledzy wywieszą za majty przez okno za taki plagiat.
@Helwetyk - poczytuję to za osiągnięcie! "Międzysamorządowe" brzmiałoby wszak tak banalnie. I dziękuję bardzo za życzenia!
W tekście wydarzył mi się chochlik. Miało być, oczywiście, OPM, nie OPN. :) Zapraszam wszystkich do współpracy. Ministerstwo chętnie zarekomenduje również Radzie Ministrów propozycje na sekretarzy i podsekretarzy MK.

Co do zbiorów Muzeum Hasselandzkiego - imponujące, jestem pod wrażeniem! Moim zdaniem dalszy jego rozwój stanowczo zasługuje na dotację publiczną.
Jako skromny wyznawca Proroka i Powagi, pragnę złożyć Jaśnie Oświeconemu Pierwszemu Senatorowi najlepsze życzenia powodzenia w trakcie Soboru oraz inspiracji nieustającej. Żałuję wielce że nie dane będzie mi uczestniczyć w wydarzeniu, lecz służba moja niewystarczająco jeszcze Poważna, abym mógł pochwalić się tytułem szlacheckim.

Będę się przyglądał i rozpowszechniał Słowo wśród nędznych statusem jak ja. Pozostawajcie w Powadze, Pierwszy Senatorze.
Dlatego prosiłem o danie mi cynku z tego co się dzieje. Staram się zaglądać i pisać o hasselandzkich inicjatywach, ale nie będąc Hasselandczykiem, mogę mieć pewne kłopoty w ich wypatrzeniu.

Zachęcam do współpracy - a jeżeli czegoś nie zauważę, do śmiałego wrzucania linków i informacji w komentarzach albo własnych artykułach prasowych. Im więcej prasy, tym lepiej. :)
^ to rozrywkowe pismo plotkarskie. Nasz korespondent, zdaje się, nazywał się inaczej. :)

Miło Waszą Ekscelencję widzieć!
Może się w sumie skuszę? Olympiakos Karyes brzmi w moim stylu, chociaż jakby jeszcze podrasować nazwę...
Serce za ładną pioseneczkę.

Jednocześnie gratuluję, jak i składam kondolencje z okazji tych pięciuset dni. Ale jeżeli spróbuje WKM zrzucić na mnie obowiązki w trakcie kadencji, to razem nie pijemy.
Zgadzam się z moim przedmówcą. Wandejska retoryka poprowadzi pana ku przepaści.
Jaśnie Wielmożny Markizie,

niestety, okazało się że wzmiankowany temat byłby niewypałem. Wszelkie materiały jakie zgromadziliśmy zniknęły. Anonimowy Król Baridasu zrekompensował nam ich utratę workiem libertów, więc na szczęście Redakcja na tym nie straci. Przepraszamy najmocniej za ten niefortunny incydent!
Ach, pan Zanik - dawno pana nie widziałem!
Sacre bleu! Wprowadzam erratę. Dziękuję za poprawkę!
Interesujący postulat z tą nową metodą głosowania. Co do uproszczania prawa, organizacji szerokich inicjatyw sportowych i odnowienia dyplomacji, stanowczo się zgadzam.
Specjalne* - klawiaturowy chochlik mi się wdał.
Dobre efekty specjalny to klucz do sukcesu kasowego każdego filmu!
Panie Hrabio, w moich oczach teutońska myśl narodowa jest tak cennym towarem jak każda inna idea przewodnia pozostałych samorządów. Nie zamierzam przeszkadzać, mam zamiar przyklaskiwać nabieraniu przez sarmackie kraje kolorytu. Więc jeżeli aktywna Teutonia ma oznaczać Teutonię narzekającą w sobie charakterystyczny sposób na związek z Sarmacją - to mam zamiar taki właśnie kraj Hergoliena Wielkiego wesprzeć.

Jako zagorzały zwolennik kontrrewolucji mam pewien pomysł który polega na uczynieniu z tego rodzaju myśli skarbu narodowego; ale szczegóły pozwolę sobie na razie zostawić do dopracowania. :)
Zachęcam do debaty politycznej! Powiem jasno i szczerze: cieszę się, że do polityki sarmackiej jeszcze ktoś staje w szranki. Mam nadzieję na znalezienie zgody z niejednym członkiem konkurencyjnego stronnictwa i zawiązanie korzystnej współpracy w przyszłości.
Zacny wywiad. Rozmówca jest więc weteranem Scholandii, szanuję!

Zastanawiam się, czy nie warto się wypozycjonować na hasło „Sealand“...
2018 i 2019 nie ruszyłem w artykule, ale jestem prawie pewien, że był jakiś numer...

A ze starszych żartów - być może WKW kojarzy ten z unieważnieniem abdykacji JKW Helwetyka, z dawien dawna? To chyba moj faworyt. :D
Ale takiego tatara to bym wcinał.

Życzę Diukowi powodzenia przy ocenie uczestników!
Szkoda, że przez nieobecność nie miałem pojęcia o wyścigach F1, ale dzisiaj nadrobię i poczytam podstawy, wieczorem dołączę się do Ligi. Gratuluję autorowi najlepszego kierowcy i drugiego miejsca w tabeli, a zwycięzcy tego sezonu składam równie jowialne gratulaziones!
To to był żart? No nie. Tyle czasu w kłamstwie.