Piotr vel Bocian
Komentarze
@FelixPolon Niestety nie skupiłem się na temacie wirusa, więc trudno mi z całą stanowczością stwierdzić czy dokładnie to jest tam sam wirus. Wydaje mi się, że kobiecina mogła mieć na myśli mitrawirusa.

@BvTJ Dokumenty zostaną przekazane armii do weryfikacji w najbliższym możliwym terminie.
Zapowiada się fantastycznie.
Dotacja za dobrze przygotowane podsumowanie działań, które okraszone zostało odpowiednio dobranymi zdjęciami.
Zapomniałem jeszcze wspomnieć, że jeśli zauważasz, że edytor tekstu podkreśla coś Tobie na czerwono, to nie jest to jakaś ozdoba, tylko ostrzeżenie, że w wyrazie znajduje się jakiś błąd :)
@UrsusIWielki Nikt Tobie źle nie życzy i każdy pisząc uwagi próbuje Ciebie naprowadzić na dobry styl pisania.

Nie wiemy czy masz 8 lat i jesteś na początku swojej przygody pisarskiej czy lat 80 i raczej zapominasz jak się pisać powinno :) natomiast napisanie kilka słów, zdań, wątków na forum (lub spojrzenie na styl pisania innych) z pewnością by pomogło w zdobyciu lub usprawnieniu zdolności pisarskich. Miałeś już trzy artykuły ukryte i powinieneś wyciągnąć z tego faktu pewne wnioski.

Co do znaków interpunkcyjnych, to także uważam, że istotne jest dobre ich stosowanie - wielka różnica jest pomiędzy zdaniem "Operować, nie można czekać!" a "Operować nie można, czekać!". Szczególnie. gdy pisałby to lekarz;)
Piękne miejsce. Kiedyś wybiorę się tam na wycieczkę.
Super pomysł
! Zauważcie, że większość dyskusji i publikowanych informacji związanych jest z polityką, co z pewnością jest bardzo istotne dla v-życia i pobudza "Starych Wyjadaczy" do sporów (a tym samym do aktywności), ale dla mnie osobiście na dłuższą metę jest to męczące i w związku z tym poprę każdy pomysł związany z rozrywką!
Gratuluję kolejnego wydania. Cieszę się, że PP utrzymuje trzy-stronicową formę.
@GuedesDeLima W konkursie wzięły udział trzy osoby, więc myślę, że jak na pierwszą taką edycję oraz krótkim czasem od ogłoszenia konkursu do rozpoczęcia, to całkiem nieźle :)
Niniejszym informuję, iż Eldoracki Konkurs Filmowy już się zakończył.
TUTAJ można spojrzeć na moment przyznania nagród.
Zapraszam! Łatwe pieniądze do zdobycia! :)
Pierwsze pytanie już w południe.
Dobry tekst. Ile ciekawostek!
@GuedesDeLima żartujesz? Pisali o mnie w gazecie!

36fd281493ed75bda4c20b84a5db43ff.png
Dobry artykuł i przygotowany w krótkim czasie, ale też muszę prosić o sprostowanie.
Piotr vel Bocian.
Piotr. :)
Cieszę się, że Przegląd Polityczny jest nieco dłuższy, bo bardzo przyjemnie się go czyta. Chciałoby się częściej i więcej, ale zdaję sobie sprawę, że to wszystko zależy od intensywności wydarzeń oraz czasu redaktorów :)

Niektóre gazety są dostępne jedynie za opłatą. Proponuję przemyśleć taki sposób publikacji - zawsze będzie to sposób na wydanie libertów.
@Albert " No i panie, kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy. To są nasze pieniądze proszę pana. Społeczeństwo."
@SantiVilarte Jestem jak najbardziej za zakazem rozprzestrzeniania się mitrawirusa i popieram ustawę o likwidacji mitrawirusa. Niech ma za swoje:)

Co do likwidacji biedy, to widzę, że przeciwnikami tegoż są osoby, które do czynienia z biedą nigdy nie miały (nie licząc oczywiście spotkań ze wspomnianymi dwórkami) :)
Świetne opowiadanie i grafika! Gratuluję
@SantiVilarte biorąc pod uwagę ich inteligencję to wydaje mi się że okolica może zrobić się naprawdę niebezpieczna.. Co robią służby oprócz spychania/przesuwania ganfernów?
@joahimvonribertrop Dwa pierwsze numery wyszły nawet w tym samym dniu ;)
Dziękuję pięknie wszystkim za pozytywne opinie, serducha i dotacje. Przepraszam za kilka literówek, które zauważyłem dopiero teraz.
Już trzeci numer? Mają rozmach..
Cieszę się, że z opisami schodzimy na niższe ligi:)
Bardzo mi się podobają takie zestawienia. Zauważyłem jednak, że w artykule nie ma generalnie wspomnienia o tym, że mowa tutaj jest o Ekstraklasie- pojawia się ta informacja tylko na samym końcu przy tabeli. Niby nic, ale wygląda to tak że SLP to tylko Ekstraklasa i koniec, a przecież są trzy niższe ligi SLP, w których też zespoły istnieją i walczą:)
Iście królewski produkt, jak również mistrzowskie przebranżowienie :) Wróżę świetlaną przyszłość, biorąc pod uwagę do czego doszły niektóre (nie)istniejące koncerny np. Nokia zaczynająca od produkcji papieru i gumy, Samsung - sprzedaż ryb i warzyw, Wrigley - mydlarstwo, Toyota - krosna tkackie...