Wojciech Hergemon
Komentarze
Cytuję:
...ale miał pecha, uzyskując najwięcej trafień niewinnych w stosunku do celnych.
Nie ma niewinnych, każdy ma coś na sumieniu. Po prostu lepiej kłamali.
Tak na marginesie, wodę to zwierzęta piją, więc cała ta dyskusja jawi się jako bezprzedmiotowa.
@Jul Obieg zamknięty, genialne rozwiązanie problemu niedoboru wody na świecie, a w dłuższej perspektywie także i przeludnienia!
@Antoni Trybunał Koronny przyjął taką, a nie inną wykładnię Ustawy o prefektach, której to zresztą wykładni w toku procesu Prefektura nie zanegowała, tylko grzecznie złożyła pełnomocnictwo przyznając więc per facta concludentia Trybunałowi rację.

Trochę więc zaskakujące jest, że siedząc nad wylanym mlekiem Prefektura neguje później prawidłowość działań zarówni Trybunału jak i swoich w drodze komentarza do artykułu gazety wydawanej gdzieś w Królestwie Teutonii. ;)
@Hugo Obawiam się, że na tronie książęcym miałbym problem kontrolować nawet samego siebie :D.
@Karolina JKW Michał Feliks nie był również JKW Filipem I Gryfem. Tak samo diukiem Felimi-Liderskim nie jest żaden z pozostałych podpisanych. Ale w takie bajki, że go poparli, a on nic nie wiedział, co za miła niespodzianka i nic wspólnego z popierającymi nie ma, to naprawdę... uwierzą tylko najwięksi naiwniacy.


Wydawało mi się, że to oczywiste, a za twoją sprawą musiałem ponownie się zalogować i odpisać. I odpierając ewentualne dalsze zarzuty, bo nie mam ochoty się na okrągło logować i wylogowywać - owszem, będę głosować na AFa i bynajmniej nie będę udawać, że to nie jest wyraz poparcia.

Nowy Książę powinien rządzić sam, a nie znowu stać pod płaszczykiem seniorów i ich interesów.
Cała ta dyskusja już jest taka, że najlepiej się rozejść.
Poprawne jest azjoazjata.
Ja przewidziałem jakie się gówno wyleje, i zanim zaczęto rzucać odmówiłem kandydowania ;). Ratowanie Sarmacji to ciężka niewdzięczna praca, której nikt nie szanuje.
@PiotrdeZaym Nie, nie było o to pytania. Istotnie mogłoby być to ciekawe - czy przykładowo JKM Joanna Izabela i moja skromna osoba mamy realnie taki wynik, czy też robi na nas KT?

I kto nie ufa Baridajczykom? Inni Sarmaci, czy jednak mieszkańcy Baridasu mają już dość?
@AF Proszę nie wywoływać wilka z lasu, zwłaszcza że za Wilczy Las to teraz ja odpowiadam.
Lata temu u góry strony był taki przycisk, na którym pisało czy są aktywne ankiety.
Po pierwsze - bardzo dobre badanie - zwłaszcza w obecnych czasach.

Po drugie - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony oceną mojej osoby i autentycznie mnie to cieszy.
Ja mam pewne przeczucia kogo :D. Ale co na to Regen @CarmenLaurent?
@PiotrdeZaym Skoro my jesteśmy zgodni, to chyba i zgoda ogólnospołeczna jest bliska ;).
@Karolina Niestety, ale lepszego nie udało się znaleźć.
@PiotrdeZaym W sytuacji, w której głowa państwa najprawdopodobniej popełniła przestępstwo - wyjątkowo źle o opozycji świadczyłoby to, że jedynym planem jest krzyczenie "abdykuj". W istocie znaczyłoby to, że jesteśmy idiotami. Istniała realna groźba paraliżu państwa, czego dowodem są chaotyczne działania eks-Księcia na dzień przed abdykacją. Na szczęście albo się opamiętał, albo ktoś mu dobrze doradził - ale równie dobrze moglibyśmy być teraz na etapie prób procedowania wniosku o referendum i jego blokowania przez głowę państwa oraz oddanych mu ludzi.

Teraz musimy się skupić przede wszystkim na uprzątnięciu chaosu w jakim znalazło się państwo, a chaos ten ma wymiar i prawny i społeczny. Elekcja następcy jest tylko jednym z elementów (choć dość istotnym).
Warto też przypomnieć o tym.
Szkoda, że nie o erekcję.
Ja tylko zauważę jeden fakt - kryzys ostatecznie udało się dość szybko rozwiązać demokratycznymi i legalnymi metodami. Oczywiście można sobie wyobrazić inny przebieg zdarzeń, swoistą wojnę totalną, ale i na ten wypadek zaplanowane zostały odpowiednie posunięcia.
@FelixPolon Jest już zbędny. Będzie tylko oryginalna trylogia.
@AJPiastowski Jak byłem młody to internet był przez modem po ileś groszy za minutę, a jednak inaczej do tego podchodziłem niż teraz, :D
@Hugo To też, natomiast z własnych wirtualnych doświadczeń dodałbym jednak, że duże znaczenie ma to, jaki akurat mamy realny wiek. Jednak w pewnym momencie życia trudno już traktować poważnie awantury z gry :D.
@Hugo To, co się teraz dzieje wobec JKM, to pikuś w porównaniu do tego, co nas spotykało ;)

Z tym akurat bym się nie w pełni zgodził, ale to nie pora na głębszą analizę. Doszło do abdykacji, miasteczko w Grodzisku może się zwijać.
@JanuszekvHP Cóż, serio mógłbyś się zastanowić jak to się stało, że osoby które darzą się nawzajem zbieraną od lat głęboką niechęcią zjednoczyły się i stanęły przeciwko twojemu panowaniu.
W artykułach oznaczenia nie działają, więc fragment z oznaczeniem:

Mój wniosek, o to żeby Filip I Gryf sam wydał wyrok w tej sprawie jest w pełni poważny. Dzięki temu, nie będzie mógł nikt twierdzić, że uniewinniono mnie po znajomości. @JanuszekvHP – jeśli masz dość odwagi to podejmij rękawicę i sam rozsądź w tej sprawie – jako dobry Książę wszystkim Sarmatów, którym podobno jesteś.
Biedny, szkalowany bez powodu, przez złych ludzi.