Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
Arcyksiążę, jak zawsze. W prosty i subtelny, sposób informuje. O najważniejszym wydarzeniu, wyborze nowego Księcia.
Dziękuję, miło jest przytulic, kilka tysiaków. To poprawia, nastrój :P
Gratuluje. Zasłużona wygrana, ale i konkurencja, była liczna i trudna. Tym bardziej Vivat Książe :)
Musiałem je, przepuścić przez Banki w Sułtanacie itp
@AlexanderRose Dziękuję, za miłe słowa :)
A dobra, przelewy poszły :)
Jest MOC, i wahania licznika Geigera :P
Vivat to SUPER, wiadomość :)
Bardzo ciekawy i twórczy pomysł. Wizji Dworu Książęcego, i czuje że to może się sprawdzić.
Dziękuje za zaproszenie. Jeśli obowiązki, służbowe pozwolą. To udam, się z wizytą na koronację.
Obiektywny nie jestem, bo w armii. Jestem od początku, i dla mnie KSZ jest ważnym. Elementem Sarmacji; żadna inna dziedzina naszej społeczności. Nie pozwala, na tak wzajemną integrację. Podobają mi się, tu zawarte w tym programie. Pomysły na jej, dalsze funkcjonowanie. Bo tak jak zmienia się KS- tak zmienią się KSZ.
Cieszy mnie, że w tak przystępny. I łatwy, sposób- tłumaczysz o takich sprawach. Jak poprawność, formułowania zdania. Z wykorzystaniem przedimka. Brawo
Bardzo fajne, i konkretne podsumowanie. Jednak trudno, mi uwierzyć że, to może być Ostatni Mundial...
@AJPiastowski .... To jedn, z moich znaków rozpoznawczych he he
@EugeniuszMaat Na pewno, skorzystam- to znacznie wzbogaci, mi opracowania historyczne. Nie wspominając o Teutońskim duchu :)
@joahimvonribertrop Dziękuję, za pozytywny komentarz :)
@EugeniuszMaat Mam nadzieję , że go nie pokaleczyłem :P I dziękuję, za pomoc w sprawach lingwistycznych. Bez twojego, zaangażowania- w nasz język. Bym się nie podjął, próby jego tu wprowadzenia. Nawet w tak niklej ilości :(
To bardzo dobra wiadomość, jak pokazało życie. W swoją pierwszą podróż, wybrał się do Księstwa. To znak, jak bardzo ceni sobie. Z nami relacje, nowy Patriarcha.
Nasz język, jest super... Tylko nie potrafię, się go nauczyć :(
Nie wiem, czy w obecnej sytuacji politycznej V-Świata. Jest jeszcze, szansa na to by kilka państw. Chciało uznawać i respektować OPM. Nie mniej z mojej oceny, tamtych czasów i obecnych - jest to niezbędny element funkcjonowania V-świata.
Kolejna odsłona, bardzo ciekawego cyklu. Ma pan porucznik, wizję i pomysł, na ten cykl. Zawsze mnie intryguję, co tam nowego się pojawi.
Informuje o przelaniu, obiecanej dotacji na plebiscyt z konta KSZ. Tak jak wcześniej, deklarowałem:)
Bardzo dobrze i konkretnie opisane Expose. Jest wszystko to co, uznał Kanclerz za swoje Priorytety. Gratuluje wyboru, i deklaruję wszelka pomoc. Jaką jako Hetman Wielki KS, mogę dać Rządowi w tych trudnych czasach.
Zatem KSZ dorzuci się- skromnie 15.000 do całej puli nagród.
A ja muszę się streścić i zgłosić kandydatów do tej Gali :)
Fajnie że i 1 klasa. W końcu się doczekała, swojego podsumowania.
Zapowiada się ciekawa narracja...Oj będzie się działo :) aby patrzeć 14 lutego i rocznica Maskary w Dniu Świętego Walentego 1929 r.