Ignacy Urban de Ruth
Komentarze
No luzik przecież xD Nie jeste Teuto... oh wait, jestem. Ale i tak nie będę! ;)
W zasadzie to uwaga była poczyniona w czasie edytowalnosći artykułu. SPFJ znów została olana :/
fuck. mialo byc: nie szkoda, ze nie po polsku, tylko szkoda, ze nie po teutonski
kijowo, ze po niemiecku... (w sensie, nie ze nie po polsku, tylko szkoda, ze nie po polsku).
@RemigiuszL Ten sam problem z tubą propagandową. Juz dwa razy siadałem, ale jest realiozy moc ;/
Jako typowy przedstawiciel Fercetu (ferski tercet - Zbyszko/Leszek Chojnacki/ja), zapytuję: Panie Guedesie, skąd Ty Pan Guedes czerpiesz siłę na takie długie dłubaniny :D

W połowie bym przerwał na 2 lata xD
xD No to trzeba było machnąć kolejną stronę! ;)
W tekście o Baridasie brakuje info o składzie drugiego półfinału :)
@Tytus Szwajcarem to Pan nie zostaniesz :)
chiciaz... wtedy powinna byc chyba histroiq edycji. mzoe mi sie snilo? xd
@Helwetyk wlasnie nie pamietam... cos "o naszych wspolczesnych bolaczkach", rqk mniej-wiecej :)
@Helwetyk no przez moment mial inny tytul
@peterwest za kazdy artykul na przelomie 2017/18 dostalem powyzej 10 tysiecy osobno. Takze da sie :)
Co się dzieje z tytułem tego felietonu? :D
Ordery dla przodownikóW
@Vhris Posłuchałem! Mam nadzieję, że utrzymam :D
@Vanderlei Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Jednakże, kiedy w kwestii ustalenia nowego terminu (którego potrzeby ustalenia nie kwestionujemy, bo - w myśl tego, co opisałeś - ją rozumiemy) monarcha pisze: "A co do pytania osób potencjalnie zainteresowanych o terminy czy pasują... Zastanawiam się czy ktoś nie myli ról w tej zabawie" to jest to oburzające. Nawet jeśłi Anglov zadał pytanie nietaktowne. Wszak Książę, to Książę. Jest jakaś etykieta. Proszenie o wyjaśnienie tego nie jest złe, @chojnas. Bólem dupy może i jest, ale - imho - uzasadnionym.

A samemu Księciu - pomyślności w przygotowywaniu następnego terminu!
A w Drugiej Klasie dalej walka. Jakbym się nie zagapił dwudziestego trzeciego grudnia, to pewnie byłbym już spokojny o awans. A tak to padaka. Trzymajcie kciuki, Panie i Panowie, to będzie beniaminkowy rodzyn! :DD
No dobra. Skoro z tych półgębkowych półkomentarzy, jak i z powyższego posta wynika - to prawie na pewno nie był real, a na pewno nie tylko on. A skoro tak - może dowiemy się tego wszyscy, a nie tylko grono wybranych?
O, ale nowa data pasuje mi bardziej <3
@Zhao No ale tutaj ni ema żadnego przeskoku z prawicy do lewicy przeciez.
/Plus uwaga na marginesie - nazwisko należy deklinować. A więc: "program Petera Westa"/
Wiem doskonale czym jest chadecja, dlatego właśnie pytam o to, co Pan chce z tym realowym bagażem zrobić w tym świcie. Tj. w świecie wirtualnym, gdzie jednak takiego wyznania - poza rotrią - raczej nie ma (chyba ;p).

Czyli, jak rozumiem, chodzi tylko o kopipastę wizerunku i mniej-więcej pozycji partii chadeckich w centrum. Nie lepiej to zarzucić i skonstruować jakąś ładną mikronacyjną narrację? O tej samej zawartości (ale w sposób pogłębiony), ale pod innym i własnym szyldem?

Kopipasty są smutne. A aktywność przerabiania daje dużo frajdy, aktywność itepe. Polecam! :)
ERRATA
Nie było powyższego posta. Bardzo nieuważnie przeczytałem artykuł XD
Czy nie uważa Poważany Pan, że opowiadanie wszem i wprost o szczególnym stosunku do 1/4 Rzeczpospolitej jest złym pomysłem? Dlaczego Sarmaci z pozostałych - tj. innych niż STS - regionów mieliby na Pana głosować, nawet jeśli popierają program? Pzecież i tak zapowiada Pan benefity głównie dla STS, głosowaliby więc niezgodnie ze swoim interesem.
Szerzej odniosę się pewnie w drugiej połowie tygodnia, gdyż - otwarcie przyznaję - całości nie przeczytałem. Pytanie mam natomiast ogólne i następujące. O co chodzi z tą ChD i jak to się ma przejawiać? Czy pojawią się jakieś ideologiczne pomysły prorotryjskie, czy może wprost realowo-chrześcijańskie? Czy nazwa jest tylko nazwą-kalką z reala i jest wzięta,
w gruncie rzeczy, bez sensu? :)