Ignacy Urban de Ruth
Komentarze
oj, nie oznaczylem - @defloriusz
Trzeba przyznać, że za daleko odjechał od poglądów swojego mistrza, muzykologa T. Odor-Ador'a... Słaba postawa! :)
@AlbertJanMaat "Wasza Książęca Wysokość" też się "doczekał", a nie "doczekała"! Tytulatura nie zmienia rodzaju Księcia! ;D
Guedes <3
Czy to ten słynny sobibór w konstytucji?
To wymaga wiersza wirtuozerskiej konstrukcji :/
powinienem w to jakoś wkomponować Lutra, ale nie umiem xd
palenie szlugów na korytarzach
sejmu
i słów palenie na ołtarzach
fejmu
o treść popiołów nikt nie spyta
bez rozejmu

/tró
I znowu są dwie Sarmacje – są dwa jej oblicza
Adrian Jasiński Dobrych Obywateli rozlicza

Księstwo go nie pytało czy ma chęć wybierać
A on wiedział – że tutaj nie wolno umierać!

To co nas podzieliło – nie do zgojenia rana
Nie można oddać Księstwa w ręce Kocham CZEKANa

I jest tak że to Pan musi coś zrobić w tej sprawie
Niech się Pan trzyma – wicehrabio Zaorski Janie!
Uzupełnię, że początkowo Założyciel myślał o nazwie "Sojusz SPrawiedliwych Mieszkańców" - vide: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=161&t=3412#p33756. Czy odnowione ugrupowanie będzie składać się jedynie z takich?
Śliczne! Dla nieznających kontekstu - pierwsza Unia Ludzi. Co ciekawe, wg profilu z ruin ZW założyciel nie był li tylko "zapomnianym mieszkańcem", ale również "wydalonym banitą". Tego faktu nie potwierdza jednak ani DP, ani profil w DSG.

Rekonstruując jakieś fundamentalne minimum programowe Założyciela z tego, co dostępne - musimy zwrócić uwagę na kilka jasnych i znaczących deklaracji. Po pierwsze - ulubiony cytat, tj. "Tak jest, było i będzie, Zło i dobro jest wieczne, Lecz nie może być wieczny Babilon". Po drugie - zadeklarowane poglądy polityczne: "Jestem za zwiększeniem ilośći obywateli". Po trzecie wreszcie ocena aktualnej sytuacji w państwie - "Moim zdaniem jest tu Fajnie.
Niestety trochę nie pojmuje."

I tu pojawia się moje pytanie. Czy Członkowie-Odnowiciele będą respektować ww. Tradycję? xd

Pytam, jako potencjalnie zainteresowany ugrupowaniem!
13 styczNIA
Dopiero teraz otworzyłem ten artykuł. Ajwa-waj, śliczne <3
WKM @RCA pojęcia nie mam, powszechnie jestem znany ze znikania. Sytuacja idelana byłaby, gdybym pisał częściej :)
@RemigiuszL Dziękuję. Mnie się średnio podoba, ale lepiej mieć narrację, niż jej nie mieć! :D będzie więcej czasu, będą lepsze teksty. Chociaż właściwie - wtedy mogą być trudniejsze w odbiorze ;P
Podium teutońsko-wandejskie. Hehe.
stonoga. wando, mancalago i bravo. i in.
@christosza zgłaszam swoje nazwisko na tytuł utworu xd
@UP czyli chodzi o populizm, tylko znalazłeś na to delikatniejsze słowo :P
*Tomaszowi Ivonowi Hugonowi - tak jest po sarmacku. Po polsku to w ogóle byłoby: Iwonowi.

Poza tym wiadomo - szacuneczek :)
Nie bełkotliwy język, tylko stylizacja na komunowo-monarfaszową nomowę. Budowanie narracji ;)
Nwm jakim cudem mam tantiemę na poziomie polowy kafla (tyle co dotacja lol), ale spoko - nie żałuję, że dałem xd
@Vladimir ło, dziękuję! :)
Komisja Nadzwyczajna - Twardsza niż HDD.

<3
Był już Komitet Zielony Balonik, może czas na Konfederację Niebieska Tabletka? Wszelkie problemy z elekcją przejdo migiem!