Ignacy Urban de Ruth
Komentarze
Mniamku. Kiełbasa najlepiej smakuje w piątki! (Bo odstrasza rotryjczyków).
No i jeszcze mapka. Ja wiem, ze bez szału - ale zawsze jakiś szablon.
@Torkan Caly czas uzywa dobrze. Hugo tak sie odmienia w tym jezyku.
Zajrzałem tu jeszcze raz - te fotki są fenomenalne. I superdobrze dopasowane do poziomu ligi! <3
<3 <3 <3 Jestem fanem. Wando, Powago i Teutatesie, w końcu jest coś niepiłkarskiego, co warto poczytać w Sarmacji ;P
To nie jest artykuł...
@AleksanderAF, oprócz przepisów prawa są jeszcze inne wskaźniki, e.g. dobry smak. Liczy się też jak piszesz, w jaką ubierasz to formę. To się tyczy zresztą też komentarza - który jest bełkotem. ;/
To wygląda jak forumowy wpis. Dlaczego zaśmiecanie główną? Potem jęki i kwiki, żę mamy niską skuteczność w zatrzymywaniu przybyszów. Noż na Jowisza!
Więcej się nauczę w kwestii trenerki z komentarzy pod artykułami SLP niż w czasie tych kilku lat gry. Piszcie więcej :3
@AlbertJanMaat Szkoda, bo - mimo że zgłoszona dla beki - jest jedną z najlepszych kandydatur.
Dobra, przeczytałem jeszcze raz - cały czas odpowiadam trochę obok. To później wyjaśnię; w ogólnym zarysie - się zgadzam.
Nie miałem tu na myśli języka (o poziom tego zwracałem uwagę już wcześniej), tylko fakt potencjalnego pokrzywdzenia przy wpisie na listę aktywnych. Nie ma dla mnie znaczenia, kogo by JKW Regent pominął.
Ogólnie zgadzam się, że odbiorca jest istotny - ale w podanym przykładzie nwm jakie znaczenie ma to, że była profesorką. Tekst nie na miejscu wobec każdego.
@defloriusz Z całym szacunkiem, uważam ze nie ma znaczenia kim są (były) te osoby. Najważniejsze, by tak istotne wydarzenie w życiu politycznym miało charakter, albo chociaż obraz, wydarzenia inkluzywnego dla obywateli. I to łównei z tego powodu popieram powyższy apel.
A skoro wolicie bajzel, to podpowiem, co mozna zrobic jeszcze - czekam, aż ktoś wyjedzie z tekstem, ze 11 listopada był wolny.
@Zombiakov To jest taki kaliber wyborów, że wolę dopuścić trupy niż uciąć komuś możliwość większego wpływu. Już naprawdę abstrahując od tego, czy mu się należało, czy nie.

@Yenn, jak możesz odpisywać w takim stylu, jednocześnie chcąc zostać Księciem. Ogłady :/
JO @Zombiakov, głosujacym i tak diuk jest. Kwestia wagi głosu i ew. kandydowania.
Zgłoście się wszyscy, którzy mozecie. Głosowanie jest preferencyjne - będzie piękna kolejka do eliminacji <3
>CO NA TO ADALBERTO PAULO DA SILVA OFM (1)
>A CO NA TO PAŃSTWO TUNEZYJSKIE (2)
@OvS jakim cudem nie wiesz co masz między controlem i capslockiem. I ty jesteś mikronautą? żal.sar
@christosza Twoje PSV to dziś mój Ormal. Taka wulgaryzacja gry na przestrzeni lat :C
!!!
Dziękuję i życzę powodzenia "na mieście"! ;)
Ibisz się nei starzeje. Proszę nie kłamać.