Głos Sclavinii, Roland Heach-Romański, 20.06.2017 r. o 20:04
[Dzień Odolana Zwitariusza] Konkursy z okazji święta państwowego Sclavinii

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
DZIEŃ ODOLANA ZWITARIUSZA

20 czerwca obchodzony jest w Sclavinii jako Dzień Odolana Zwitariusza. W to szczególne święto oddajemy cześć i pamięć patronowi Sclavinii i niepodważalnemu fundamentowi Ostatecznej Krucjaty. Z tej okazji Konsul Sclavinii przygotował dla wszystkich Sarmatów i Sarmatek dwa konkursy okolicznościowe.

KRZYŻÓWKA

Zasady: wygrywa osoba, która jako pierwsza poprawnie uzupełni pola krzyżówki i poda tajemnicze, błękitne hasło. Zgłoszenia należy składać po przez Pocztę Konną na adres Konsula Sclavinii. Zgłoszenia innymi kanałami nie będą uznawane.

Nagroda: Do wygrania jest 24 tysiące libertów.

PpaG5xVS.png

WYKREŚLANKA

Zasady: słowa ukryte są od lewej do prawej oraz z góry na dół. Wszystkich słów (oraz skrótowców) jest 11. Wygrywa osoba, która jako pierwsza poda wszystkie 11 słów. Zgłoszenia należy składać po przez Pocztę Konną na adres Konsula Sclavinii. Zgłoszenia złożone innymi kanałami nie zostaną uznane.

Nagroda: Do wygrania jest 11 tysięcy libertów.
sPO8dyxX.png

TERMIN ZGŁOSZEŃ W OBU KONKURSACH UPŁYWA W NIEDZIELĘ 25 CZERWCA.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
6 706,00 lt
Ten artykuł lubią: Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Guedes de Lima, Thimoteus ik Hohentsolern, Timan Demollari, Tomasz Ivo Hugo, Niegosław Sarewicz, Sorcha Raven, Yennefer von Witcher, Bartłomiej Czapka, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Mustafa Owski.
Komentarze
Guedes de Lima
Wiem! No ale nie powiem. Piniądze leżą na betonowym chodniku. Wystarczy je podnieść. Ku chwale Wielonarodowej Sclavinii.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Podjąłbym je... Ale mi się nie zmieści już za dużo w portfelu x)
dopuki nie kupię nowego portfela xD
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Znalazłem tylko 9 :/
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Zarówno w krzyżówce, jak i w wykreślance nikt nie podał prawidłowej odpowiedzi. Smutłem. Następnym razem dam łatwiejsze :P
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.