Głos Sclavinii, Roland Heach-Romański, 20.06.2017 r. o 20:45
[Dzień Odolana Zwitariusza] Raport z Powszechnej Mobilizacji Wojskowej

jP47zhcF.png

SZTAB GENERALNY WAFFEN-OK

POGNĘBIMY NASZYCH WROGÓW NA ZIEMI, W POWIETRZU I NA WODACH

***

Równo miesiąc temu, 20 maja br. Konsul Sclavinii - w obliczu agresji ze strony Nieistniejącej Monarchii Marazmatycznej - ogłosił na terytorium państwa sclavińskiego Powszechną Mobilizację Wojskową. O godzinie "O" szefowie Sztabu Generalnego Waffen-OK zorganizowali Punkt Meldunkowy dla potencjalnych rekrutów. Do walki o aktywność stanęło ośmiu poborowych. Ich męstwo i odwaga, hart ducha i niestrudzona postawa zasługuje na podziw i naśladowanie przez wszystkie Narody Sclavinii.

C6E50OVa.jpg
Konsul Sclavinii i jego aparat państwowy w chwili przyjmowania przysięgi od poborowych. Bereza Kotwicka, koloryzowane.

***

Walki na froncie były zacięte. Żołnierze Waffen-OK w pocie czoła zapoznawali się z dorobkiem prasowym Sclavińczyków. Własnym ciałem zabezpieczali drogocenne pisma przed atakiem zmutowanych Kleksoidów. Upacani w atramencie nie mieli czasu na odpoczynek. W związku z zuchwałymi podjazdami wroga na forum Sclavinii, nasi chłopcy i dziewczyna musieli udać się w gąszcz tematów na forum by zlokalizować swoich informatorów i pozyskać cenne informacje.

Dzięki zdobytej wiedzy Żołnierze Waffen-OK mogli uczestniczyć w procesie uświadamiania. Odkryli zagadkę czterech filarów Ostatecznej Krucjaty, przez co zostali dopuszczeni do wyniesienia w poczet Rozumiejących Ideę. Ich umysły stały się ostrzejsze, a rozum aż nazbyt bystry. Stali się elitą naszej armii!

TrcprNND.jpg
Poborowy de Lima, po tym gdy doznał oświecenia mądrością Odolana Zwitariusza. Bereza Kotwicka, koloryzowane.

Wojownicy o aktywność musieli również wykazać się samodzielnym, oddolnym działaniem, co tylko przypieczętowało zwycięstwo nad marazmem.

***

Wszyscy uczestnicy Powszechnej Mobilizacji Wojskowej, którym udało się do 20 czerwca 2017 roku ukończyć wszystkie pięć zadań, w dowód uznania zasług Konsul Sclavinii nada Krzyż Ostatecznego Zwycięstwa.

H1hD5qZW.gif
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Guedes de Lima, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
5 908,00 lt
Ten artykuł lubią: Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Thimoteus ik Hohentsolern, Yennefer von Witcher, Guedes de Lima, Timan Demollari, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Sebastian Nacjusz von Unquiet, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Gratulacje.
Odpowiedz Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
NTOK! Chwała OK! :D
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Tożto zaszczyt! NTOK! CWSW! ABCD!
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
Bardzo ładne logo Waffen-ok!
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
no i git :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.