Pucharowe emocje ruszają na dobre
Seria wydawnicza: Puchar SLP - 29 sezon

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
HjoKBixL.jpg

Runda wstępna Pucharu SLP już za nami, ale rozgrywki pucharowe na dobre rozpoczną się dopiero jutro. W środowy wieczór do zmagań w pierwszej rundzie przystąpią 32 zespoły reprezentujące wszystkie cztery klasy rozgrywkowe. Na boiska wybiegnie po 10 ekip z Ekstraklasy i Pierwszej Klasy, 9 zespołów z Drugiej Klasy oraz 3 przedstawicieli Trzeciej Klasy.

Faworytami do walki o trofeum wydają się być finaliści poprzedniej edycji, czyli Synowie i Krasnoludy. Póki co obie ekipy średnio spisują się lidze zajmując trzecią i drugą lokatę w tabeli Ekstraklasy. Pucharowe rozgrywki lubią także rządzić się swoimi prawami i co sezon przynoszą wiele niespodzianek, jak choćby dotarcie do półfinału poprzedniej edycji drugoklasowych wówczas Hrabiów.

ua4m43ht.jpg

W tym sezonie los okazał się łaskawy dla ekip z najwyższego szczebla rozgrywek, bowiem w pierwszej rundzie nie dojdzie do żadnego bezpośredniego starcia ekstraklasowych ekip. Na hit możemy liczyć dopiero w kolejnej rundzie, gdzie może dojść do starcia lidera Ekstraklasy z obrońcą tytułu. Na najciekawsze konfrontacje pierwszej rundy Pucharu zapowiadają się zatem dwumecze ekip z zaplecza Ekstraklasy, tj. Cocodrilos z Rotorem i ferskich Piratów z Lokomotivem, a także mecze pomiędzy ekstra- i pierwszoklasowiczami, tj. Betonu z Auterrą i Lotosu z Grabarnią.

Pierwsze mecze pierwszej rundy już jutro o 19:30. Rewanże tydzień później.

Pucharowa drabinka (link do większej rozdzielczości):
O2N9c6Ny.png
Serduszka
10 281,00 lt
Ten artykuł lubią: Timan Demollari, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Tomasz Ivo Hugo, Henryk Leszczyński, Konrad Jakub Arped-Friedman, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Bartłomiej Czapka, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Cudzoziemiec, Ignacy Urban de Ruth, Krzysztof Czuguł-Chan, Guedes de Lima, Król Patryk I Labacki.
Komentarze
Timan Demollari
Tak coś sądziłem, że tow. Kakulski coś pokręcił na ćwirku. Drabinka wygląda ciekawie, chyba nikt nie ma bezstresowej autostrady do półfinału.
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Tak... umarłem XD
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
BETON! :)
Odpowiedz Permalink
Mustafa Owski
Beton kurde trafił srogo. Zobaczymy co sie uda ugrać (lub nie ugrać)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Uch, dostałem w żopu, aż oczy łzawią :D
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Zapowiadają się niezłe emocje ;)
Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
No i odpadłem :<
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Brawo @christosza ;(
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.