Działania Wojsk Pancernych w Ćwiczeniach "Brzytwa-RAZOR"

3L0S6nNP.png

Salut!
Jak Sama nazwa ćwiczeń "Brzytwa (Razor)" wskazuje, będzie to na prawdę mocne cięcie. Ale czy na Pewno?

Statki transportowe KMW które wcale na takie nie wyglądały, przybyły na Awarę drogą Południową, przetransportowałyone 10 czołgów A-50 Arped, statki przybiły do małej portowej wsi. Jej mieszkańcy nie zostali powiadomieni o tym. Kiedy czołgi wjechały na ląd, od razu wyjechały ze wsi, co obudziło mieszkańców. Zadzwonili oni do miejscowej policji, która nie odebrała od nich telefonu.

Pózniej, postanowiłem rozbić obóz oraz zamaskować czołgi. Oczywiście, nasza specjalna grupa operacyjna "Wilczury" bardzo dobrze się sprawdziła w maskowaniu pojazdów, jak i pieczeniu mięsa na bardzo małym ogniu. Podczas Kolacji przedstawiłem plan grupie
Cytuję:
Panowie, plan jest prosty, i trudny za razem. Musimy znależć wojska specjalne pod przewodnictwem Majora Laurencjusza w rejonie Arminborg. Gdzie stacjonuje też dużo jednostek Książęcych sił zbrojnych.

Z tego co pamiętam, mamy też strzelić do jednego starego zrujnowago domku, by powiadomić Wojska KSZ o tym, że Zielone ludziki już dotarły, a grupę Laurencjusza powaidomić o tym że już jesteśmy. Wszystko jasne?

-Tak jest Panie kapitanie!
-Nie słyszałem...
-A ić pan.

Po tym wszystkim wszyscy poszli spać. Następnego ranka o 4 rano wszystko złożyliśmy i kierowaliśmy się w stronę Arminborg, ale tak czy inaczej musiałem znowu wystawić obóz...

Po Rozłożeniu obozu tak jak Major Laurencjusz wysłałem grupę 6 "wilczurów" by zbadali Teren. Około 23.30 dostałem wiadomość że jacyś Prawdziwi Scholandscy żołnierze przejeżdżają na ulicy, a w pobliżu rozłożyli obóz. Kazałem im wysłać zdjęcia tego "obozu" .
8fj6b6cs.jpg
foto. Zdjęcie "Scholandzkich" Żołnierzy jak i obozu. Zaznaczony jest też Major

Od razu na fotografi wypatrzyłem majora. Mojej Grupie kazałem schować obóz i wjechać do Obozu Majora. Wilczurą kazałem spotkać się z Majorem. Wszystko przebiegło dobrze z planem.

(-)Szeregowy Tymoteusz v' Hohenzollern
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
4 498,00 lt
Ten artykuł lubią: Wincenty Wałachowski, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Mustafa Owski, Henryk Wespucci, Gotfryd Slavik de Ruth, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Michaś Elżbieta II
Czy żołnierze wszystkich formacji ogolili RAZOREM nóżki, jak należy?
Odpowiedz Permalink
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
Tak. Założyli rajstopy i tańczą"jezioro łabędzie":)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.