Interwencja oddziału ekspedycyjnego na wyspie Eislar

W związku z otrzymaniem informacji wywiadowczych, ze w dniu 17 czerwca 2017 r. na ulicach Árnovike na wyspie Eislar odbywają się manifestacje oraz otrzymaniem tajnego szyfrogramu od lennika w Kwaterze Głównej Królewskiej Gwardii Baridasu odbyła się naprędce zwołana odprawa.

d54Vwlp4.png
foto. siedziba KGB przy ulicy Gwardyjskiej 3 w Almerze.

W ciągu dwudniowej debaty ustalono podstawowy sposób działania, a Komendant KGB wydał Gwardyjski Rozkaz Specjalny Nr 1/spec/17 [/ur] i tak rozpoczął się pobór do zaciężnego oddziału ekspedycyjnego. W tym samym czasie ruszyły przygotowania do zabezpieczenia przerzutu oddziału na wyspę Eislar.

Zgodnie ze starym sprawdzonym w imprezach masowych systemem działania w pierwszej gwardziści w pierwszym starciu z manifestującymi demonstrantami mieli użyć pałek gumowych.

Myśl o tym sposobie interwencji spędzała sen z oczu jej komendantowi, bo przecież to rodacy, których nie uchodzi traktować w ten sam sposób co zwykłych kiboli, wiec na tajnej naradzie postanowiono, że pierwszym sposobem walki z demonstrantami będzie "walka na przeczekanie przeciwnika".

Niestety demonstracje zaczęły przybierać na sile, a zwykła manifestacja, która była przejawem niezadowolenia społecznego mieszkańców wyspy i cichym westchnieniem o autonomii tego skrawka ziemi baridajskiej zaczęła przybierać na sile i była już zwana rewolucją Czarnego Orła , który jest symbolem wyspy. Rozochoceni brakiem reakcji władz mieszkańcy wyspy poczuli się na tyle pewnie, że już 22 czerwca br. znów wyszli na ulicę, a manifestanci zaczęli dozbrajać się i formować regularne oddziały.

W KG KGB w dniu 23 czerwca br. w wąskim gronie dowódczym zapadła ostateczna decyzja. Ustalono, że konfrontacja z demonstrantami odbędzie się po obchodach piętnastej rocznicy istnienia Królestwa Baridasu, bo wtedy naród będzie jeszcze trochę otumaniony różnymi używkami, które aplikowane są z takich okazji, a dodatkowy kac utrudni inne nieprzewidziane reakcje.

W nocy z 26/27 czerwca br. śmigłowcami KGB nastąpił przerzut całego oddziału zaciężnego, który został podzielony na pododdziały na wyspie Eislar.

Gwardziści otrzymali rozkaz by odbierać mieszkańcom wszystkie zauważone maski przeciwgazowe, a następnie rozdawać baloniki z gazem rozweselającym, który dla wzmocnienia jego działania dodatkowo miał być rozpylany ze śmigłowców.

Po użyciu gazu rozweselającego baridajczycy z Eislar wyglądali na szczęśliwych co widać na załączonych zdjęciach.

EDE8aW5x.jpg
foto. aplikacja gazu rozweselającego z rozdanych balonów.

5jK1g0om.jpg
foto. przebrani funkcjonariusze KGB ładują gaz do balonów dla demonstrantów.

Teraz pozostaje tylko czekać na efekty działania gazu rozweselającego i dalsze reakcję demonstrantów.


(-) sierż. KGB Julian Fer at Atera
Dowódca pododdziału zaciężnego
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
6 283,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Henryk Wespucci, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Laurẽt Gedeon I, Tomasz Ivo Hugo, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, David de Hoenhaim.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Śmiech to zdrowie, a o zdrowie trzeba dbać :)
Odpowiedz Permalink
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
A czy gaz rozweselający jest lekarstwem? Może warto nie iść tak na łatwiznę i wysłuchać ludzi?
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Cytuję:
A czy gaz rozweselający jest lekarstwem? Może warto nie iść tak na łatwiznę i wysłuchać ludzi?
Gaz jest środkiem uspokajającym, bo człowiek po gazie, albo w krawacie jest mniej awanturujący i można go wtedy wysłuchać :)
Odpowiedz Permalink
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
Chyba że tak. Aczkolwiek nie wiem czy będą gadać z sensem:)
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Wyrażam głębokie zaniepokojenie z powodu użycia broni chemicznej przeciwko demonstrantom. Nie godzi się odbiegać od tradycji.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Gaz rozweselający to chyba bardziej lekarstwo niż broń :)
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Każdy zna skutki wystawiania krtani na działanie helu :D
Odpowiedz Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
No nie, ja już powiadam że.... Żołnierze tej Mojej Organizacji Paramilitarnej przebijają balony w celu otrucia też żołnierzy KGB!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Nich mi ktoś w końcu pokaze na mapie gdzie jest ta wyspa...ale przyznam że obawiam się eskalacji, nawet w takiej zabawnej formie...ale to wasze podwórko i wasza zabawa...
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.