Trzecia Klasa, ósma kolejka
Seria wydawnicza: 29 sezon

Ósma kolejka w trzeciej klasie sporo namieszała w środku tabeli. Tupot Eldorat wygrywając z Wilkami przeganiają Sarmatów z Yalen na piąte miejsce, sami zajmując czwarte. Dyskobola wskoczyła na szóste miejsce, a Smoki i Kruki spadły.
Tabela wygląda następująco:
3x9Y65A0.jpg
Spotkania w tej kolejce wygląd następująco;

Tupot Eldorat - Wilki z Eriki 3:0

Wilki z Eriki zagrały bardzo drastycznie bez trenera. Już w 3' gry zawodnik Tupotu został kontuzjowany. Następnie w 8' Tupot trafił prosto w bramkę, niestety sędzia dopatrzył się spalonego. Po kilku minutach po stronie Tupotu doszło do kolejnej kontuzji. Tym razem sędzia przymknął jeszcze oko, ale w 18' za agresywna grę Wilki dostały zasłużony żółty kartonik. W 28' padł pierwszy gol dla Tupotu. W drugiej połowie Wilki dostały kolejny żółty kartonik, a Tupot strzelił 2 bramki - w 53' i 80'.


Sarmaci z Yalen - Vienna FC 0:1

Obie drużyny zagrały bardzo podobnie. W 5' Vienna dostała żółta kartkę, a 2' później z kontuzja zszedł zawodnik Sarmatów. Przez cały mecz pilka tarzała się po boisku. Vienna oddała 8 strzałów,.z czego 3 celne, a zwycięskiego gola strzeliła dopiero w 86'.
images-1-340x191.jpeg

Ormal Altbork - Smoki z Gideny 0:0

Mecz był bardzo... Spokojny. Drużyna z Altborku oddała dwa celne niecelne strzały i dostała kartonik za rozpychanie się, jeden celny strzał w meczu oddały Smoki. Niestety nie wystarczył aby zdobyć bramkę.


Kruki Rafadarvike - Dyskobola Czarnolas 0:3

Dyskobolia dosłownie nie dała szans Krukom. Trzech piłkarzy zdobył gole dla swojej drużyny w 36', 49' oraz 73'. Kruki zdołały skierpwac piłkę do bramki rywala 2 razy, niestety bramkarz był lepszy.
images-340x254.jpeg
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Timan Demollari, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
7 318,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Timan Demollari, Aaron Ramsey, Julian Fer at Atera, Michał Michaelus, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Henryk Wespucci, Król Patryk I Labacki, Krzysztof von Thorn-Macak.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Trochę jestem zaniepokojony wynikami Smoków oraz częstotliwością odwiedzin X11 ale myślę, że to tylko chwilowe zmęczenie materiału ;)
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Wiedeńczycy wydają się być pewniakiem do awansu
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
@Michaelus tak, ale moim zdaniem Osadzeni też.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@demollari jak dla mnie Osadzeni jeszcze mogą mieć kłopoty z Tupotem.
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
@Jihymed chyba nie, trener Tupotu ostatnio logował się 18 czerwca.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Hmmm... Może... Ale nadal jest nadzieja.
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Czyli mamy wakacyjny atak realiozy.
Odpowiedz Permalink
Król Patryk I Labacki
@Michaelus sezon ogórkowy rozpoczęty, oby tylko szybko się zakończył
Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
@demollari @Jihymed
Nic nie jest pewne. Osadzeni maja bardzo trudny terminarz. Ostatnie trzy mecze w sezonie to Tupot, Ormal i Vienna. O ile w ostatnim meczu możemy trafić na sytuację, że Wiedeńczycy odpuszczą trenując młodzież (co wcale nie jest takie pewne, bo po przegranym meczu leci forma) to mecze z bezpośrednimi rywalami do awansu tuż przed końcem sezonu nie nastrajają optymistycznie.
Niemniej jak Osadzeni awansują to nastąpi to o 1 sezon wcześniej niż jest to planowane i możemy mieć kłopoty w II Klasie.
A jak nie awansujemy teraz to pójdziemy w górę zgodnie z planem w następnym sezonie - silniejsi i lepiej przygotowani na nieco bardziej wyrównaną walkę bez wypruwania żył.
Osadzeni to głównie juniorzy ;)

Ale dziękuję za wiarę w mój team :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.