Z butami w trzeciej klasie. 9. kolejka
Seria wydawnicza: 29 sezon

Sytuacja w trzeciej klasie powoli się kształtuje. Największym pewniakiem do awansu jest Vienna FC. Pierwsze miejsce, 22 punkty, brak porazki. To jednak o czymś świadczy. Zaraz za nimi ze stratą 6 punktów plasują się Osadzeni, tuz za nimi siedzi drużyna z Altborka. Czwarte i piąte miejsce grzeją sobie Tupot Eldorat, a także Sarmaci z Yalen. W górę pną się Smoki z Gideny, a Dyskobolia spada. Pewniakami, ale do zostania w trzeciej klasie są: Kruki Rafadarvike oraz Wilki z Eriki , którzy poszukują nowych trenerów. Prościej jednak będzie rzucić okiem na tabelkę, gdzie wszystko widać jak na dłoni.

Odms2i3N.jpg
Mecze w tej kolejce wyglądały następująco.

Smoki z Gideny - Tupot Eldorat 1:0
Drużyny nie grały zbyt agresywnie, a mecz był krótko mówiąc, nudny. Pomimo iż dłuzej przy piłce przebywała drużyna z Eldoratu, wykorzystała to tylko raz. Natomiast Smoki zdobyły zwycięskiego gola dopiero w 68'. Przy otrzymaniu dwóch kontuzji, nie jest to dobra wróżba.

Osadzeni Grodzisk - Kruki Rafadarvike 6:0
Prawdziwa uczta dla Osadzonych. 15 strzałów, 12 celnych, 50% skutecznych. Strzały rozpoczęły się już w 5' gdzie gol został zdobyty główką. Ostatni gol padł w 54' i przez kolejne 40 minut już niewiele się działo.
IeHHK6G5.jpg
Vienna FC - Dyskobolia Czarnolas 2:1
Kolejny wspaniały mecz, tym razem trochę bardziej wyrównany. Vienna FC oddała 5 celnych strzałów, natomiast drużyna z Czarnolasu jeden ale celny. Jeden z zawodników Vienny został kontuzjowany, niestety tak bywa.

Ormal Altbork - Sarmaci z Yalen 4:0
Sarmaci z Yalen nie przyłożyli się do tego meczu..Drużyna z Altbork zbombardowała bramkę rywala dając tylko jedna szansę na kontratak (nie wykorzystaną, niestety). Gole padły w 21',29',78', oraz 88'. Kibice szaleli!

woHm68f1.jpg
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
6 963,00 lt
Ten artykuł lubią: Krzysztof von Thorn-Macak, Timan Demollari, Tomasz Ivo Hugo, David de Hoenhaim, Henryk Wespucci, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Dominik Vulpis, Laurẽt Gedeon I, Bartłomiej Czapka, Michał Michaelus.
Komentarze
Krzysztof von Thorn-Macak
Przy stanie 6-0 chłopaki rozpalili grilla, co i tak nie pomogło Krukom w zdobyciu choćby honorowego gola...
Odpowiedz Permalink
Henryk Wespucci
Smoki mają trudny sezon, a to wszystko przez to, że zawodnicy z trenerem zamiast trenować, zbierają ogórki. Ja zaś na x11 wchodzę, jak mam taką chęć...
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Wespucci ale mimo to pną się w górę

@Vhris a nie obzarli się za bardzo? XD
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
@Jihymed Mają żołądki jak kozy. ALe tym razem planują oprócz grilla jeszcze flaszki rozpić więc może być gruba balanga. No i coś słyszałem o tym, że rozpalają grilla już w pierwszej połowie...
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
To może niech się tak nie rozpędzają?@Vhris
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
To jest dobrze pomyślane by teraz informować, o tym jak sobie radzą kluby we wszystkich klasach :)
Permalink
Michał Michaelus
Wygląda jakby losy walki o awans powoli stawały się jasne.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.