Osadzeni na drodze do awansu...
Seria wydawnicza: 29 sezon

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
W
itajcie fani kopanej!
O
sadzeni w 4 sezonie swojej działalności zmierzają ku awansowi do Drugiej Klasy SLP. Co prawda już raz tam byliśmy - za rządów poprzedniego manago ale dość szybko spadł z powrotem do Trzeciej. I to prawdopodobnie była przyczyna dla której ów manago zrezygnował porzucając klub w środku nocy...
Tak czy inaczej w poprzednim sezonie jak objąłem klub to po 5 kolejkach miał zaledwie 3 punkty na koncie. I musiałem się mocno starać aby nie awansować od razu w pierwszym sezonie mojej działalności ;)
Teraz młodzież się rozwija i myślę, że jesteśmy gotowi na Drugą Klasę. Co prawda sezon jest tuż za półmetkiem ale 8 punktów przewagi na 4 zespołem daje nam spory margines błędu.

f20rZqYO.jpg

Co w zespole słychać?

Zacznę od bramki przeciwnika ;)

M
łody, 18-letni Garvan Cahal (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa - to jest bratanek TEGO Cahala, skill 5) i 17-letni Laurentiu Crangaru (skill 4) mają już odpowiednio nabite doswiadczenie i w formacji ataku. A to oznacza, że 23-letni Armandino Dias Amélio (8) oraz 28-letni Derick Quinton (9) wspierani przez weterana 35-letniego Theo Suttona (10) mogą spokojnie zabezpieczyć atak i zdobywać gole.

S7c2Ke14.jpgP
odobna rzecz ma się w środku pola:
Gustaw Iwański (18 lat / skill 5) i Constantin Anghelin (18/5) zagrają jeszcze z jeden, dwa mecze i ich doświadczenie będzie wystarczające aby spedzić resztę sezonu na ławce. A to oznacza, że pierwsze skrzypce będą grali Valente Gaultieri (32/11), José Buanza (26/9) oraz Eike Sondermann (23/8).

Lp8GGf9u.png
A nie, to nie jest nasz zawodnik tylko jedna z wiernych fanek ;)


W
obronie nie jest tak różowo, albowiem jest to najliczniejsza formacja i ciężko jest zawodnikom dopchać się do pierwszego składu.
Nasza młodzież w składzie Ukko Kainulainen (16/2), Ksawery Jakubowski (18/4) oraz Shimpei Goto (18/4) będzie musiała jeszcze doszlifować swoje doświadczenie jeśli w ciągu 2 sezonów zamierzam dołożyć im 3 cegły skilla a w ciągu 5 sezonów być może nawet 7 cegiełek! A to jest wykonalne :) Młodzież w obronie wspierają: Will McCall (26/10), Abraham Aust (29/10) i Sebastiano Munitis (30/11).

L7YwS066.jpg


N
o i na bramce, nasza największa młodzieżowa nadzieja: Werner Cullmann (na zdjęciu poniżej z numerem 3...). Co prawda nie ma wielkiego skilla (18/3) ale za to ma bardzo interesujące zdolności :) Potrzeba mu jeszcze z 2-3 meczy aby nabić sobie odpowiednią ilość doświadczenia. Pozostałe mecze będzie obstawiać Tom Lenz (29/9).

LV8bQK86.jpg

J
ak widać bramka jest naszą piętą achillesową, którą usiłujemy załatać. Naszą najmocniejszą stroną jest jednak świetna współpraca formacji pomocy i ataku co widać po ilości strzelonych goli. Mając 28 bramek na koncie mamy najwięcej strzelonych goli (w tym sezonie rzecz jasna) w całej SLP! Kolejny zespół w tej klasyfikacji to Hetman Grodzisk (II Klasa) z 27 golammi... ktoś mógłby powiedzieć, że w III Klasie to nie problem aby tyle goli nacykać. Lider w tabeli - jak dotąd jedyny niepokonany team w Trzeciej - ma tych bramek "zaledwie" 22... A nasz rezultat daje nam zaskakującą średnią 3,1 bramki na mecz :)

A
tymczasem wracamy na Spacerniak na trening. W tej kolejce pauzujemy, ale w następnej zmierzymy się z Dyskobolią, która choć opuszczona to nadal jest groźna...

Pozdrawiam
Vhris

Przyjdźcie nas odwiedzić, alby My odwiedzimy Ciebie!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo, Paulus Buddus.
Serduszka
7 335,00 lt
Ten artykuł lubią: Thimoteus ik Hohentsolern, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Tomasz Ivo Hugo, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, David de Hoenhaim, Bartłomiej Czapka, Szymon de Canterville, Wilhelm Orański, Albert Felimi-Liderski, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Paulus Buddus, Erik Otton von Hohenburg.
Komentarze
Szymon de Canterville
W następnym sezonie pogramy w Drugiej Klasie. ;) Powodzenia ^_^
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Dodam tylko, że w meczu towarzyskim Osadzeni pokonali pierwszy skład Piratów. Co prawda ci drudzy w wyniku kolejnej absencji trenera nie mieli ustawionej taktyki, ale myślę, że do zdecydowanie daje Osadzonym nadzieję na duże sukcesy w Drugiej Lidze (szczególnie jeżeli ich trener nie będzie tak nieuważny jak trener Piratów). ;)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
@RemigiuszL Oj tam, oj tam. U Osadzonych też grało 3 młodzików. Po prostu udało nam się kończyć wasze akcje zanim się na dobre rozpoczęły. Choć muszę przyznać, że w środku pola to Wy rządziliście...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.