Gazeta Teutońska, Karolina Aleksandra, 06.08.2017 r. o 23:51
Osłabiony Azmaloth leci na Grodzisk
Seria wydawnicza: Zemsta Azmalotha

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
ZJ11mz6Y.png
Mija już doba od momentu, gdy przeklęty Azmaloth zakłócił uroczystość w Srebrnym Rogu, stawiając całe miasto w płomieniach. Obecnie Teutończycy walczą z żywiołem na całym kontynencie teutońskim, zarówno od równiny Slavii po równinę Enderajską, jak i od równiny Turennt po Międzyrzecze Gawrackie. Mieszkańcy teutońskiego Silberhornu są ewakuowani z płonącego miasta przez służby specjalne. Zdjęcia z satelit Grodziskiej Agencji Prasowej wskazują na to, że smok próbował kierować się na Rarogonię, gdzie – jak donoszą kroniki Nordheim – Azmaloth został pogrzebany i skąd miał już nigdy nie wrócić, jednak do trzech razy sztuka…

Liczne ciosy, kosze Ciepłego i Puchatego, betonowe cegły i fragmenty Wielkiego Muru Baridajskiego, którymi od doby Sarmacja ciska w Azmalotha, sprawiły jednak, że smok został ogłuszony i otumaniony. Nie mogąc znaleźć swojej drogi, padał wielokrotnie na powierzchnię, aby odbić się od niej i spróbować ponownie ruszyć w drogę. W ten sposób zgniótł znaczną część domostw w naserviańskim Santiago i podpalił Dolinę Welland.

Oprócz drobnych pożarow na północy i zachodzie Teutonii, w ogniu stanęła również cała Puszcza Zielnyborska. Czy to koniec tego lasu z unikalnym ekosystemem? Strażacy starają się opanować sytuację, z całej Sarmacji płyną deklaracje wsparcia i pomocy razem z kontenerami najpotrzebniejszych rzeczy, a w międzyczasie Azmaloth doczłapał się w okolice Ruhnhoff, podpalając las nad rzeką Nerpą. Przypuszcza się, że rozjuszony i osłabiony jednocześnie smok rusza w stronę Sarmatazji. Czy dotrze na kontynent sarmacki, czy po drodze utonie w Cieśninie Detzońskiej i dalej, w Morzu Wąskim?

To zależy tylko od Was… Na razie osłabiony smok ma coraz mniejszą odporność na zadawane mu ciosy, wobec czego każdy teraz może zadać cios o wartości 10 HP smoka. Do boju, Panie i Panowie!
Dotacje
2 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Timan Demollari, Andrzej Fryderyk, Tomasz Ivo Hugo, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
10 161,00 lt
Ten artykuł lubią: Timan Demollari, Krzysztof Czuguł-Chan, Andrzej Fryderyk, Jacek Gmoh, Dominik Vulpis, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Vladimir ik Lihtenštán, Tomasz Ivo Hugo, Niegosław Sarewicz, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Yennefer von Witcher, Adam Jerzy Piastowski, Roland Heach-Romański.
Komentarze
Dominik Vulpis
I przewaga punktowa poszła się je*ać :/
Odpowiedz Permalink
Prokrust Zombiakov
A gdzie do muzgoffej martwicy jest jaki link to tego gryzonia ?
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Diuku, coś się na stronie głównej Wam powinno pokazywać. Jeśli tak nie jest, to wyłączcie AdBlocka.
Odpowiedz Permalink
Prokrust Zombiakov
widzi mi sie obrazek ze smokiem, procenty z herbami i link do rankingu ale zadnej wajchy w stylu "gryz gada" ni mi w zadnej przegladarce. Na plyte grobowa z lastrika.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
@Zombiakov Wasz grób jest nieoznaczony. Przenieście się do mogiły w jakimś ładnym mieście. Polecam Czarnolas, mamy obecnie szeroką gamę nagrobków z gellońskiego marmuru.
Odpowiedz Permalink
Dominik Vulpis
Polecam Eldorat Mamy Wspaniałych wojaków u siebie
Odpowiedz Permalink
Prokrust Zombiakov
O żesz. Już nawet jedno miasto z Gellonii nie zostało. Tam Gellonia gdzie serce moje. Tylko gdzie ono się zawieruszyło...
Odpowiedz Permalink
Dominik Vulpis
Czy to coś co mam na ramieniu należy do pana? Jak smok machnął ogonem to upadło na mnie. Tylko nie za bardzo to już przypomina serce, co to wogóle jest? Nerka?
Odpowiedz Permalink
Paviel Gustolúpulo
@Zombiakov Specjalnie dla Ciebie Fer wrócił na listy :D Jeszcze dzisiaj zbiorę grupę Tropicańczyków, zapijemy Azmalotha na śmierć!
Odpowiedz Permalink
Prokrust Zombiakov
@rybczak - niech tylko opadnie tygodniowy czar przykucia do Grodziska i Fer stanie się trochę bardziej martwy
Odpowiedz Permalink
Prokrust Zombiakov
@Zombiakov - w zasadzie sasiad na cmentarzy zwrocil mi uwage, ze mowienie o Ferze to jakby nie mowienie w ogole. Mowic trzeba o wspanialej gellonskiej aglomeracji ktora obecnie kryje sie pod biurokratycznym szyldem Feru (Krez - Fer - Murowana Wies)
Odpowiedz Permalink
Dominik Vulpis
@Zombiakov takie Sarmackie Trój miasto
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.