Niezależna Agencja Mediów, Jacek Gmoh, 13.08.2017 r. o 13:46
(SLP) Wilki Auterra (02)

4ey4r4hD.png


i6i4aE21.pngZa nami ostatni tydzień podczas którego drużyna Wilków przeżyła małą rewolucję. W momencie przejęcia przez moją osobą tej drużyny, miała ona fatalną passę porażek, a żeby tego było mało jako bramkarz występował obrońca i nic nie wskazywało na to, żeby cokolwiek miało się w drużynie Wilków zmienić.

Po pierwszym remisie z drużyną Ormal Altbork nadszedł czas na zmiany...1. Auterra- Nowy dom Wilków


Pierwszą zmianą był nowy dom Wilków. Dotychczas była to Erika, ale zdecydowaliśmy, ze to właśnie Auterra, będzie najlepszym miejscem dla funkcjonowania i rozwijania drużyny Wilków. W tym celu na forum zostanie utworzony również nowy wątek informacyjny dla drużyny Wilki Auterra.


2. Nowy herb Wilków Auterra


W związku ze zmianą siedziby Wilków na Auterrę, został zmieniony również herb Wilków, który od zmian w poprzednim tygodniu wygląda tak:


26f0aa6d505bc.png3. Zmiana taktyki i pierwszy transfer


Nie obyło się oczywiście bez zmian personalnych. Jak informowałem we wcześniejszym numerze, przed nami był mecz z drużyną lidera Vienna FC, to drużyna, która nie przegrała jeszcze meczu w lidze, a zremisowała tylko jeden na dotychczasowe 11 kolejek. Trzeba przyznać, że byliśmy skazani na pożarcie. Dlatego na ten mecz, należało przygotować jak najbardziej zrównoważone ustawienie. Postawiłem na ostrożne ustawienie, grę jednym napastnikiem tak aby zagęścić środek pola. Jednak, żeby linia pomocy, była na wyższym poziomie postanowiliśmy zatrudnić Jeremiego Adamsona. Może to jest wiekowy już zawodnik, ale jak pokazuje ostatni mecz i jego nota 9 co daje mu najlepszą ocenę wśród pomocników może oznaczać, że ten transfer będzie strzałem w dziesiątka na kolejne mecze dla Wilków.4. Lider w Auterrze

Nadszedł w końcu 12 Sierpnia 2017 roku, stadion Auterra Arena, godzina 19 i mecz z drużyną Vienna FC. Mecz który miał powiedzieć, czy zmiany w Wilkach idą w dobrą stronę, czy jednak może te wszystkie zmiany poszły za daleko.

Początek meczu był dosyć wyrównany, obie drużyny uważały aby nie popełnić żadnego błędu. Już pod samym względem taktycznym, można było zauważyć dosyć sporą odmianę w poczynaniach Wilków. Zawodnicy zdyscyplinowani, może jeszcze ostrożni bez większej finezji, ale napawało to wszystko optymizmem na dalszą część spotkania.

Optymizm ten został jednak stłumiony. Tuż przed przerwą w 43 minucie Kajetan Piotrowicz strzelił bramkę dla przyjezdnych, co oznaczało że Wilki z tak silnym rywalem zostały postawione pod ścianą. Dla Kajetana Piotrowicza był to piąty gol w całej karierze, ale już 3 w tym sezonie.

W przerwie nasi gracze, mieli się zresetować i zagrać tak jak mecz by się zaczynał dopiero teraz. Czy to w ogóle realne? Ja wierzyłem, że ta drużyna ma na tyle potencjału, aby sprawić dzisiaj sensacje z drużyną lidera.

Nie długo musieliśmy czekać na efekty resetu, bo już 7 minut po przerwie Randjel Dresevic, snajper drużyny Wilków doprowadza do remisu! Do remisu, który natchnął drużynę Wilków tak bardzo, że ten mecz był jeszcze do wygrania. Jednak jeszcze nie teraz. Dzisiaj nasi kibice w Auterze, musieli zadowolić się remisem, dla nas remisem zwycięskim, który dał nam odpowiedź że idziemy w dobrą stronę. Jak dołożymy do tego, że to Wilki miały więcej posiadania piłki, czy wartość pracy zespołowej była wyższa po stronie Wilków, to można powiedzieć, że drużyna Vienna FC miała w Auterze, miała być może najcięższą przeprawę w sezonie. Nam pozostaje podziękować kibicom za wsparcie i iść nadal w obranym kierunku.


e4ec9761a1734.png5. Po wygraną!


Chcę zapewnić, że w kolejnej kolejce w której naszym rywalem będzie drużyna KS Gerandum, zrobimy wszystko, żeby po dwóch remisach w końcu wygrać, a wygrana pozwoli nam opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Jednak oczywiście podchodzimy do rywala, który na pewno zrobi również wszystko aby wygrać z należytą pokorą i szacunkiem.


f654dccfb60df.png


Tak jak napisałem wcześniej, jeszcze dzisiaj zostanie utworzony wątek informacyjny na forum Wilków Auterra. W najbliższym czasie planujemy zorganizowanie również konferencji prasowej, dlatego prosiłby w komentarzach, lub w wątku który powstanie o podanie informacji, w jakim terminie taka konferencja mogła się odbyć, aby był on jak najbardziej dogodny.
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Szymon de Canterville, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
5 943,00 lt
Ten artykuł lubią: Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Thimoteus ik Hohentsolern, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, David de Hoenhaim, Szymon de Canterville, Erik Otton von Hohenburg, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Thimoteus ik Hohentsolern
Gdyby nie to, że zmieniliście dom dla wilków, to dałbym wam piniążki na rozwój :(
Odpowiedz Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
Albo dobra. Dam. Bo jestem fanem wilków :)
Odpowiedz Permalink
Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Auterra ma już chyba więcej drużyn w SLP niż niejeden samorząd :D
Odpowiedz Permalink
Prokrust Zombiakov
Gratuluję dobrych poczatków. Zwycięstwa na pewno przyjda. A za kilka sezonow Ekstraklasa - byle sie nie zniechecic po kilku psikusach symulatora meczu.
Odpowiedz Permalink
Szymon de Canterville
@DSaryoni To akurat wielce cieszy.

Wilkom gratuluję genialnie rozrysowane taktyki. :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.