Znamy wyniki wyborów na Konsula
Seria wydawnicza: Polityka krajowa

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
vse2fGky.png

Konsulat Sclavinii
Serdecznie witam wszystkich czytelników. Nie przedłużając, dzisiaj dokładnie o 7:10 na forum Konsulatu Sclavinii zostały opublikowane wyniki wyborów na Konsula. W wyborach startowało troje kandydatow. Przyjrzyjmy im się chwilę.

Pierwszym z nich, który najwcześniej rozpoczął kampanię wyborczą był Salvadore van der Saar. Nie doczekalismy się planu wyborczego. Jedynym materiałem którym możemy się sugerować jest plakat wyborczy w ktorym postulował przeciwko wyborze hrabiny Yennefer von Witcher , posługując się przy tym prostym i chwytliwym hasłem
Salvadore van der Saar
Powiedz nie baridajskiej okupacji.


Artykuł wyborczy Salvadore van der Saara

Kolejną kandydatką była Yennefer von Witcher . Jako pierwsza opublikowała plan wyborczy. Obiecywała w nim multum konkursów. Kolejnym prawdopodobnie najbardziej przekonującym był postulat o kontynuację pracy nad Odolanisem. Niestety jak to się czasem zdarza, kontrkandydaci oraz niektórzy z mieszkańców Sclavinii zobligowani byli wypomnieć kandydatce niezamieszkiwanie na terenie Konsulatu Sclavinii . Poza tym warto wspomnieć, iż po zwycięskich wyborach kandydatka nie zamierza przenosić się w ryzy konsulatu, gdyż niedawno objęła funkcje w Królestwie Baridasu, a obecne prawo Sclavinskie upoważnia ją do posiadania obu obywatelstw, do czego nie obliguje jej prawo Królestwa Baridasu. Do głosujących wychodziła z hasłem.

Yennefer von Witcher
Wybierz mądrze, postaw na sprawdzonych ludzi

Artykuł wyborczy Yennefer von Witcher

Ostatnim z kandydatów, Krzysztof Hans van der Ice najpóźniej opublikował swój program. Oferował on w nim wiele różnych rzeczy. Jedną z najbardziej wyjątkowych, których nie można było ujrzeć w innych artykułach wyborczych. Otóż jako jedyny zaproponował utworzenie w systemie DSG lekko już zapomnianych miast, którymi są: Jastrzębiec, Krasnystok oraz Nowy Kotwicz. Poza tym postulował o wzmocnienie wizytówek Sclavinii m.in. Waffen-OK i Ostatecznej Krucjaty poprzez utworzenie chociażby świąt oraz eventow narracyjnych. Natomiast jego hasłem przewodnim było

Krzysztof Hans van der Ice
TAK dla Sclavinii!

Artykuł wyborczy Krzysztofa Hansa van der Ice

Przyznać trzeba, że kampania była zacieta. Ale przechodząc do samych wyborów. Uprawnionych do głosowania było 11 osób, natomiast frekwencja wyniosła 73%. Czyli dokładnie 8 osób oddało głos. Wszystkie głosy były ważne. Zwycięstwo w wyborach odniosła jedyna kandydatka. Tak, mowa tu o hrabinie Yennefer von Witcher Zdobyła 5 głosów, co daje jej 62,5% zdobytych głosów. Nie ukrywamy, jest to dosyć dużą przewagą. Na kandydatów Salvadore van der Saar oraz Krzysztofa Hansa van der Ice oddano po 1 głosie. Czyli każdy z nich miał 12,5% poparcia. Jeden z oddanych głosów był głosem pustym.

O godzinie 7:53 wiadome już było, że były Konsul Roland Heach-Romański przekazał wszystkie klucze nowej władczyni konsulatu.

W tym miejscu pragnę w imieniu redakcji Niezależnej agencji mediów pogratulować Hrabiemu Rolandowi Heach-Romańskiemu pogratulować tych 8 miesięcy, nieukrywajmy, ciężkiej harówki, jaką było postawienie Konsulatu na nogi. Więcej, hrabia dodał Konsulatowi skrzydeł, poprzez utworzenie SEG oraz systemu Odolanis. Wielu z nas prawdopodobnie żałuję, że nie może PP pozostac Konsulem kolejne 4 miesiące. Życzymy także udanego wypoczynku, liczymy, że pomimo wszystko prace nad Odolanisem nie zostaną zapomniane i będziemy mogli się cieszyć, że w Sclavinii jest taka wszechstronnie uzdolniona osoba.

Już jutro tj. 19.08.2017 rozpocznie się kadencja nowej konsul Hrabiny von Witcher. Mamy nadzieję, że postulaty, które w kampanii wyborczej przedstawiła zostaną wypełnione skrupulatnie chociaż w większej części. Życzymy owocnej pracy, współpracy oraz wielu ciekawych pomysłów.

Na sam koniec przekazuje także wpis w DP oraz link do wątku z wynikami

Dla czytelnikow 4ey4r4hD.png
Serduszka
10 542,00 lt
Ten artykuł lubią: Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Yennefer von Witcher, Andrzej Fryderyk, Thimoteus ik Hohentsolern, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Patryk Vindsor, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, GdL, Peter West, Jacek Gmoh, Konrad Jakub Arped-Friedman, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Yennefer von Witcher
Mała poprawka, Roland był Konsulem przez okres 8 miesięcy, tzn dokładnie przez dwie kadencje.
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
A SEG napisał ojciec Rolanda, Helwetyk Romański, bodaj ponad trzy lata temu.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Dziękuję za uwagę, miesiące poprawione. Natomiast mimo to SEG wszedł za rządów Rolanda. Więc zostawmy tą sprawę nietknięta.
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@Jihymed nadal się mylisz, SEG funkcjonował już w czasie gdy dotarłam do Księstwa Sarmacji.
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Kto pyta nie błądzi :) graty i gj!
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Hmmm... Ale to nie jest tak że Roland zmienił go trochę? Podobno kiedyś w Eldoracie był inny
Odpowiedz Permalink
GdL
Krótko: #InYenneferWeTrust
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec 1
Gratuluje i zycze powodzenia Pani hrabinie.
Permalink
Yennefer von Witcher
A ja powiem wprost: Jeszcze raz mnie kto hrabiną nazwie, a będzie płacz... Yenn, po prostu Yenn ;)
Odpowiedz Permalink
Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener
Ewentualnie „(v-)mama Yenn”, ale zarezerwowane dla mnie (przynajmniej w wirtualu) ;)
Odpowiedz Permalink
Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener
W sensie, no, do mówienia, mniejsza. :P
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Yenn to był na tyle poważny artykuł że stwierdziłem iż niezbędnym będzie użycie tytulatury ;D
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Pogratulować nowej pani Konsul
Wiem że świetnie sobie poradzi w tej roli.
Gratuluje też sporego zainteresowania wyborem nowego Konsula :) Wybory to ważny element solidarności w samorządzie- oraz oczywiście obowiązek.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.