Nadpremier Dreamlandu
Seria wydawnicza: Komiksy

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
ZJ11mz6Y.png

Pewien zasłużony Dreamlandczyk powiedział mi kiedyś, że nie jest ważne, kto startuje z ramienia KPA na urząd premiera. Za jakimkolwiek kandydatem stać będzie zawsze Prezes Klubu, który dziś twierdzi, że brak polityki w Sarmacji jest na rękę Księciu. Cóż, nie da się ukryć, że w Grodzisku jest nieco martwo, depresyjnie i pusto, ale przynajmniej za kilkoma politycznymi inicjatywami, które od czasu do czasu się pojawiają, nie stoi jeden Mistrz Kukiełek.

06X9DvkM.jpg
Serduszka
15 259,00 lt
Ten artykuł lubią: Thimoteus ik Hohentsolern, Torkan Ingawaar, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Paviel Gustolúpulo, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Tomasz Ivo Hugo, Laurẽt Gedeon I, Konrad Jakub Arped-Friedman, Yupeng Beijin-Zhao, Leszek de Ruth, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, David de Hoenhaim, Andrzej Fryderyk, Ignacy Urban de Ruth, Bartłomiej Czapka, Wernher von Schwartz, Yennefer von Witcher, Robert Fryderyk, Daniło de la Vega, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Fryderyk Karol Albert Orański-Nassau, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Tomasz Habsburg, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Patryk Vindsor
Chwila... moment ... protestuję ! W Grodzisku ani na chwilę nie jest martwo, depresyjnie i pusto !
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Trzeba było zrobić screena, bo w Dreamlandzie (czytaj w kraju wolności i swobód wszelakich) niewygodne wątki są kasowane jak władze przetrą oczy :)
Odpowiedz Permalink
Fryderyk Karol Albert Orański-Nassau
@MaHi Jak widać, szybko wątek został spacyfikowany. Tymczasem serduszko dla artykułu <3
Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
W Dreamlandzie zwrócono mi uwagę, że link odsyłający do wypowiedzi Daniela von Witta nie działa. Możliwe, że to mój błąd. Tutaj jest właściwy.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Bardzo fajny i życiowy obrazek :) w prosty i przejrzysty sposób pokazuje. Jak pewne sprawy wyglądają w rzeczywistości...
Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
Trzeba było zrobić screena, bo w Baridasie (czytaj prowincji wolności i swobód wszelakich) niewygodne posty i wątki są kasowane jak władze przetrą oczy :)

BTW, poprawiłem trochę
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.