Nadpremier Dreamlandu
Seria wydawnicza: Komiksy

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
ZJ11mz6Y.png

Pewien zasłużony Dreamlandczyk powiedział mi kiedyś, że nie jest ważne, kto startuje z ramienia KPA na urząd premiera. Za jakimkolwiek kandydatem stać będzie zawsze Prezes Klubu, który dziś twierdzi, że brak polityki w Sarmacji jest na rękę Księciu. Cóż, nie da się ukryć, że w Grodzisku jest nieco martwo, depresyjnie i pusto, ale przynajmniej za kilkoma politycznymi inicjatywami, które od czasu do czasu się pojawiają, nie stoi jeden Mistrz Kukiełek.

06X9DvkM.jpg
Dotacje
2 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Torkan Ingawaar, Tomasz Ivo Hugo, Andrzej Fryderyk, Daniło de la Vega, Adi Alatristé.
Serduszka
15 259,00 lt
Ten artykuł lubią: Thimoteus ik Hohentsolern, Torkan Ingawaar, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Paviel Gustolúpulo, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Tomasz Ivo Hugo, Laurẽt Gedeon I, Konrad Jakub Arped-Friedman, Yupeng Beijin-Zhao, Leszek de Ruth, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, David de Hoenhaim, Andrzej Fryderyk, Ignacy Urban de Ruth, Bartłomiej Czapka, Wernher von Schwartz, Yennefer von Witcher, Cudzoziemiec, Daniło de la Vega, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Fryderyk Karol Albert Orański-Nassau, Adi Alatristé, Tomasz Habsburg, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Patryk Vindsor
Chwila... moment ... protestuję ! W Grodzisku ani na chwilę nie jest martwo, depresyjnie i pusto !
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Trzeba było zrobić screena, bo w Dreamlandzie (czytaj w kraju wolności i swobód wszelakich) niewygodne wątki są kasowane jak władze przetrą oczy :)
Odpowiedz Permalink
Fryderyk Karol Albert Orański-Nassau
@MaHi Jak widać, szybko wątek został spacyfikowany. Tymczasem serduszko dla artykułu <3
Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
W Dreamlandzie zwrócono mi uwagę, że link odsyłający do wypowiedzi Daniela von Witta nie działa. Możliwe, że to mój błąd. Tutaj jest właściwy.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Bardzo fajny i życiowy obrazek :) w prosty i przejrzysty sposób pokazuje. Jak pewne sprawy wyglądają w rzeczywistości...
Permalink
Thimoteus ik Hohentsolern
Trzeba było zrobić screena, bo w Baridasie (czytaj prowincji wolności i swobód wszelakich) niewygodne posty i wątki są kasowane jak władze przetrą oczy :)

BTW, poprawiłem trochę
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.