Wielkie Otwarcie!!

Wczoraj miało miejsce otwarcie nowej fabryki żelków- Sarmatibo. Żelki są produkowane tam w 10 smakach: min. Tropicana, Czekoladowe, Kokosowe. Fabryka znajduje się w Almerze przy ul. Promowej 32.

Budynek fabryki ma pow. 3500 mkw. Budynek był dawniej zajmowany przez Browar "Kniaź". Ma on 140 lat i jest zbudowany w stylu klasycznym. Podczas otwarcia miał miejsce festyn na którym można było spróbować ich. "Mamy nadzieję że te żelki staną się słodką wizytówką Sarmacji. Tak jak Dreamlandzka Dream-Cola" - Mówi właścicielka Fabryki - Kunegunda Cukier.

Żelki jak na razie można kupić w sklepie firmowym obok fabryki, i w paru sklepach w Almerze. Paczka żelków o smaku piwnym (150g) kosztuje 5,49 lt. Żelki piwne wytwarza się z prawdziwego piwa robionego tam na miejscu(Pozostałość po Browarze) Żelki te mogą kupić pełnoletni. Lecz i dla młodszych wyroby "Sarmatibo" są dostępne.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 000,00 lt
Ten artykuł lubią: Aaron Ramsey, Laurẽt Gedeon I, Tomasz Habsburg, Michał Pséftis, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Peter West.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.