Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 02.11.2017 r. o 13:33
Odznaczenia Orderu Dalii - III kwartał 2017 r.

Moi Drodzy.

K
ontynuuję dzisiaj cykl artykułów o nadaniach. W sobotę i przedwczoraj były odpowiednio odznaczenia Orderu Awangardy i Orderu Czerwonej podwiązki. Wczoraj znowu cykl przerwałem, ale mam nadzieję na Wasze zrozumienie. Przed nami kolejne nadania. Dla przypomnienia (lepiej za wiele razy przypominać, niż odsyłać do innych artykułów) - w Dzienniku Praw już się wszystko pojawiło (choć nie ma ich w systemie).

T
ym razem odznaczenia Order Dalii, które można otrzymać dzięki osiągnięciom przede wszystkim na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach. Ale także, jak można było zauważyć w niedzielę - dzięki pracy na rzecz zachowania mikronacyjnego dorobku kulturowego. Także chodzi tutaj o wydarzenia, które angażują naszą społeczność, nie tylko kulturalne, których nie można zakwalifikować do innych orderów.

I
pamiętajcie proszę - nie pominąłem Waszych dokonań w trwającym kwartale (październik, listopad), ponieważ to są nagrody za III kwartał, czyli lipiec-wrzesień. Ale jeśli ktoś uważa, że mimo wszystko go pominąłem - proszę o wiadomość na priv; wszystko da się naprawić. Podobnie z nazwiskami, za których przekręcenie z góry przepraszam.

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w III kwartale AD 2017 (lipiec-wrzesień):

Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:

Srebrny Medal Orderu Dalii
DA6.png
  1. Vladimir ik Lihtenštán

Złoty Medal Orderu Dalii
DA5.png
  1. Yennefer von Witcher
  2. Orjon von Thorn-Surma
  3. Andrzej Fryderyk
  4. Carmen Laurent-Asketil


9U364Z3U.png

W3XsoOT9.png
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Andrzej Fryderyk.
Serduszka
6 310,00 lt
Ten artykuł lubią: Vladimir ik Lihtenštán, Andrzej Fryderyk, David de Hoenhaim, Cudzoziemiec, Julian Fer at Atera, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Henryk Wespucci, Paviel Gustolúpulo, Laurẽt Gedeon I.
Komentarze
Vladimir ik Lihtenštán
Vielen Dank. :3
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Gratulieren.
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
Kontynuację dzisiaj cykl...?
W trwającym kwartale (kwietniu)...?

Drink responsible. :-P
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Dziękuję za czujność :)
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Gratuluję wszystkim odznaczonym :D
Odpowiedz Permalink
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
Gratulacje:)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Gratulacje :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Gratuluję wszystkim animatorom sarmackiej kultury :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.