Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 07.11.2017 r. o 13:39
Odznaczenia Orderu Harfy - III kwartał 2017 r.

Moi Drodzy.

D
zisiaj czas na kategorię w pewnym sensie moją ulubioną. Ulubioną, ponieważ w ogóle, chyba nawet w skali Polinu tej twórczości jest "jak na lekarstwo". Fakt, że tym razem nagrodzonych jest dwa razy więcej, niż w każdym z poprzednich kwartałów, ale ja bym chciał więcej. Order Harfy i jego odznaczenia można uzyskać za szeroko rozumianą twórczość audio-wizualną. Chodzi tutaj takie przejawy twórczości jak malarstwo, rysunek czy grafika. I o ile nie możemy na ilość tego rodzaju twórczości aż tak narzekać, to wciąż czekam, aż więcej osób zechce się swoimi dziełami podzielić. A niektórzy mogliby powrócić do niej.

A
le Harfa, to też utwór wideo czy utwór dźwiękowy, dlatego z radością przyjmuję każdy plik filmowy czy plik audio w Waszym osobistym wykonaniu i nawet za jeden taki plik można uzyskać odznaczenie. I nie chodzi tutaj o szczególnego rodzaju dzieła w postaci etiud znanych reżyserów. Mogą to być nawet życzenia. Zdaję sobie sprawę, jak trudno jest czasem przełamać się, żeby zaprezentować swój głos innym (zazwyczaj właściciel swojego głosu nie lubi), a już zaprezentowanie swojego wizerunku w ruchomej postaci. Dla mnie to wspaniałe rzeczy. Kiedyś plików audio, a nawet audio-wideo było chyba więcej. Mam nadzieję, że kiedyś ten stan rzeczy powróci.

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w III kwartale AD 2017 (lipiec-wrzesień;):

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak malarstwo, rysunek, grafika, utwór wideo, utwór dźwiękowy:

Brązowy Medal Orderu Harfy
HA7.png
  1. Roland Heach-Romański
  2. Thimoteus ik Hohentsolern
  3. Karolina Aleksandra
  4. Peter West

Srebrny Medal Orderu Harfy
HA6.png
  1. Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski

Złoty Medal Orderu Harfy
HA5.png
  1. John Rasmusen
  2. Magnum von Graudenz
  3. Leszek de Ruth


Brązowy Krzyż Orderu Harfy
HA4.png
  1. Vladimir ik Lihtenštán
  2. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza


9U364Z3U.png

W3XsoOT9.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 943,00 lt
Ten artykuł lubią: Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Vladimir ik Lihtenštán, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Julian Fer at Atera, John Rasmusen, Sorcha Raven, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Laurẽt Gedeon I, Albert Felimi-Liderski, Tomasz Habsburg.
Komentarze
Peter West
Bardzo dziękuję i gratuluję wszystkim nagrodzonym
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Gratuluję :)
Odpowiedz Permalink
John Rasmusen
Dziękuję za docenienie :)
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Gratuluję :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Wszystkim odznaczonym gratuluję i życzę dalszej weny twórczej :)
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Lubię harfy.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.