Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 09.11.2017 r. o 21:58
Odznaczenia Orderu Architektów - III kwartał 2017 r.

Moi Drodzy.

D
zisiaj kolej na odznaczenie, którego wartości nie sposób przecenić. Order Architektów i jego odznaczenia można uzyskać dzięki osiągnięciom przede wszystkim w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji. Bez systemów nie jesteśmy w stanie się obejść. Przede wszystkim ten jeden, główny system pozwala nam na bycie czymś więcej niż forumnacją. Pozwala nam on połączyć wszystko w jedno i zebrać w jednym miejscu, żeby móc podać równocześnie każdemu mieszkańcowi, obywatelowi.

A
le nie zapominajmy, że to wszystko wokół daje nam po prostu wiele frajdy z gry w Sarmację. Bo przecież o to w Sarmacji chodzi - dobrą zabawę. Aplikacje zintegrowane pozwalają nam na różne sposoby czerpać radość. Że to czasem "tylko klikanie"? No i co z tego? Czasem od tego "tylkoklikania" się może zacząć obiecująca zabawa w Księstwie.

D
latego też niezmiernie mnie cieszy, gdy na światło sarmackie wychodzą aplikację. Niektóre są już jedynie usprawniane, inne wciąż tworzone, ale ani braki, ani stan w budowie nikomu nie przeszkadzają w dobrej zabawie. I w tym przypadku jeszcze dobitniej proszę Was, którzy tworzycie aplikacje sarmackie, żebyście mi pisali na priv. Ponieważ z doświadczenia wiem, że w przypadku tych odznaczeń zdarzało mi się pominąć kogoś (choćby Giełda u zarania). A może ktoś z odznaczonych jest zbyt mało doceniony? Bądźcie wyrozumiali dla lajkonika i napiszcie na priv, proszę. Serio!

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w III kwartale AD 2017 (lipiec-wrzesień):

Za osiągnięcia w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji:

Brązowy Medal Orderu Architektów
AR7.png
  1. Avril von Levengothon
  2. Wojciech Hergemon

Srebrny Medal Orderu Architektów
AR6.png
  1. Andrzej Fryderyk

Brązowy Krzyż Orderu Architektów
AR4.png
  1. Krzysztof Czuguł-Chan


9U364Z3U.png

W3XsoOT9.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 917,00 lt
Ten artykuł lubią: Avril von Levengothon, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Vladimir ik Lihtenštán, Laurẽt Gedeon I, Leszek de Ruth, Andrzej Fryderyk, Krzysztof Czuguł-Chan, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, David de Hoenhaim, Tomasz Habsburg, Bartłomiej Czapka.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Gratuluję i życzę Zacnym Architektom pomysłów oraz wdrażania dalszych usprawnień, które nam wszystkim ułatwiają v-życie :D
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Naszym Architektom Cześć i Chwała za ich pracę.
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Gratuluję wszystkim :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.