Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 14.11.2017 r. o 13:43
Odznaczenia Orderu Prawa - III kwartał 2017 r.

Moi Drodzy.

P
o wydłużonym weekendzie, powracam do odznaczeń za III kwartał tego roku. Dzisiaj czas na odznaczenia Orderu Prawa. Można je otrzymać dzięki działalności w Sejmie Księstwa. Rozporządzenie nawet wyszczególnia, że na ich otrzymanie może mieć wpływ aktywność w trakcie dyskusji, aktywność w tworzeniu przepisów, aktywność w przyczynianiu się do inicjatyw ustawodawczych.

N
ie jest to wbrew pozorom kolejna, szczegółowa kategoria wyróżnień dla biurokratów, ponieważ, aby otrzymać te odznaczenia (a nawet order) nie trzeba być koniecznie posłem; choć z pewnie posłom łatwiej. Niestety, w obliczu kryzysu, jaki przechodzi ostatnio sarmacki parlamentaryzm, liczba przyznanych odznaczeń jest jeszcze mniejsza niż wcześniej.

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w III kwartale AD 2017 (lipiec-wrzesień):

Za osiągnięcia na polu działalności w Sejmie Księstwa:

Brązowy Medal Orderu Prawa
PR7.png
  1. Defloriusz Dyman Wander

Srebrny Medal Orderu Prawa
PR6.png
  1. Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
  2. Robert von Thorn


9U364Z3U.png

W3XsoOT9.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 684,00 lt
Ten artykuł lubią: Andrzej Fryderyk, Cudzoziemiec, Król Patryk I Labacki, Jan Magov-Zaorski, Tomasz Habsburg, Roland Heach-Romański.
Komentarze
Cudzoziemiec
Bardzo dziękuję Waszej Książęcej Mości za dostrzeżenie mnie i moich działań na polu parlamentaryzmu. Zawsze staram się jak mogę. Zawsze może być też lepiej. Pozostałym nagrodzonym gratuluję a innych zachęcam do żywego zainteresowania Sejmem!
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Zacna trójeczka. Gratuluję :)
Odpowiedz Permalink
Król Patryk I Labacki
Gratuluje wszystkim nagrodzonym :)
Permalink
Guedes de Lima
Gratuluję :)
Odpowiedz Permalink
Defloriusz Dyman Wander
Gratuluje serdecznie samemu sobie! :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.