Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 15.11.2017 r. o 12:10
Odznaczenia Orderu Salamandry - III kwartał 2017 r.

Moi Drodzy.

K
olejni biurokraci przed nami - członkowie Rady Ministrów. Rola tych osób w kształtowaniu życia publicznego księstwa jest ogromna. Choć może trochę ostatnio utyskiwań pojawia się na Rząd, to właśnie dlatego, że to to ciało, z Kanclerzem na czele, ma największy wpływ na bieżące kształtowanie Sarmacji. To dlatego dla nich ustanowiłem Order Salamandry i jego odznaczenia.

M
ają narzędzia do wpływania w największym stopniu na życie w tzw. centrali. Jeśli je rozsądnie i dobrze wykorzystają, to mogą wpłynąć pozytywnie na życie Samorządów. Z drugiej strony, ta praca często jest mrówcza i niezauważalna dla "zwykłego Ogrodnika" w Sarmacji. Niektórym czasem się wydaje, że nic w Radzie Ministrów się nie dzieje. Wiem, ponieważ sam tam byłem kilka razy. I często praca wre w środku.

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w III kwartale AD 2017 (lipiec-wrzesień):

Za osiągnięcia na polu działalności w Rządzie Księstwa:

Brązowy Medal Orderu Salamandry
SY7.png
  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski

Złoty Medal Orderu Salamandry
SY5.png
  1. Konrad Jakub Arped-Friedman

Brązowy Krzyż Orderu Salamandry
SY4.png
  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera

9U364Z3U.png

W3XsoOT9.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 033,00 lt
Ten artykuł lubią: Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Konrad Jakub Arped-Friedman, Vladimir ik Lihtenštán, Tomasz Habsburg, Roland Heach-Romański, Król Patryk I Labacki, Laurẽt Gedeon I.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Dziękuję WKM i gratuluję odznaczonym :)
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Dziękuję za docenienie :)
Odpowiedz Permalink
Defloriusz Dyman Wander
Brawo dla rządzących i rozstawiających po kątach!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.