Dom von Thorn, Krzysztof von Thorn-Macak, 02.01.2018 r. o 21:15
[V-Mundial] Jak na razie rewelacja!

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
W
itajcie fani kopanej!


T
o, że nie mam czas opisywać poczynań naszej reprezentacji (a właściwie to jednej z naszych reprezentacji bo jest ich w sumie kilka...) to nie znaczy, że nie mam czasu aby być z piłkarzami.
Pochwalę się zatem pierwszymi wynikami naszej kadry.
Chodzi mi oczywiście o kadrę Księstwa Sarmacji, której to jestem obecnie selekcjonerem.


D
la tych co nie wiedzą: Sarmaci zajęli 4 miejsce w przedmundialowych rozgrywkach co pozwoliło nam trafić do pierwszego koszyka podczas losowania i ominąć największe tuzy v-świata. Przynajmniej w fazie grupowej...
Do grupy D razem z nami trafiły reprezentacje: Dreamlandu, Trizondalu i Królestwa Teutonii.
W trakcie przerwy rozegraliśmy jeden mecz towarzyski (wygrany 2-0) z reprezentacją Trizondalu. Ale mecze towarzyskie mają to do siebie, że są towarzyskie i wynikiem nie ma się co specjalnie przejmować.


N
adszedł czas na pierwszy gwizdek i się zaczęło. Nie sądziłem, że mecz z Trizondalem (tak, trafiliśmy do tej samej grupy, D) to będzie horror. Z drugiej strony był wielce widowiskowy. Żeby się zbytnio nie rozpisywać, poniżej "skrin" z przebiegu spotkania:
o100p0Cs.png
Ufff, pierwszy mecz i od razu 3 punkty. Dosłownie wywalczone w pocie i krwi (tym razem na szczęście nie naszej - sorry).


D
ziś kolejne spotkanie - Dreamland. Trochę się obawiałem tego meczu bo znam trenera i wiem, że nawet z potencjalnie słabszym teamem potrafi wygrać a nasze zespoły są w miarę wyrównane. Zresztą wszystkie 4 drużyny grające w grupie D mają dość podobne składy... Tym razem poszło nam nieco łatwiej i dośc szybko uzyskaliśmy kontrolę nad grą. Zapraszam do przejrzenia zapisu z tego spotkania:
o1c7RvDb.png


A
na koniec przypomnę może kto gra w naszej drużynie:
HGZU50q6.png
Jak widać jest dość dużo zawodników poniżej 23 roku życia. Oni poprowadzą kadrę na następnym mundialu, teraz zbierają niezbędne szlify u boku starszych i doświadczonych kolegów.


N
astępne dwa mecze czekają nas z Królestwem Teutonii (mecz i rewanż). Liczę po cichu na minimum 4 punkty z tego dwumeczu po to aby uzbierać drobną choćby przewagę punktową na ostatnie dwa mecze rewanżowe z Dreamlandem i Trizondalem.
Założenie jest takie aby ukończyć fazę grupową na pierwszym miejscu...


Tabela grupy D:
l93U9b0T.png

Tabela grupy A:
4S7LkzTs.png

Tabela grupy B:
Gf6M34U1.png

Tabela grupy C:
Gw75p7L3.png


Pozdrawiam
Vhris

P.S. Sorry za nieco słabą jakość screenów.
Dotacje
3 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Konrad Jakub Arped-Friedman, Cudzoziemiec, Krzysztof Czuguł-Chan, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
13 571,00 lt
Ten artykuł lubią: Konrad Jakub Arped-Friedman, Laurẽt Gedeon I, Guedes de Lima, Cudzoziemiec, Timan Demollari, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Henryk Leszczyński, Albert Jan Maat von Hippogriff, Zbyszko Gustolúpulo, Gauleiter Kakulski, Król Patryk I Labacki, Krzysztof Czuguł-Chan, Michał Michaelus, Julian Fer at Atera, Oriel Korniwal, Tomasz Ivo Hugo, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Tomasz Habsburg.
Komentarze
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
Fajnie będzie się zmierzyć ze swoją starą drużyną!
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Dajcie skrina timu ze skilami. Zawsze lubię się wkurzać jakie ludzie perełki mają w zespołach ;p Bramkarz z refleksem, ustawianiem się i akcjami 1 na 1 albo inne takie ;p
Odpowiedz Permalink
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
@christosza nie bardzo się da bo będzie widać tez skille ukryte i przeciwnicy dowiedzą się np. że Holton pazerny na kasę ;)
Odpowiedz Permalink
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
Chociaż w sumie biorąc pod uwagę, że to w większości mój skład to skilli negatywnych dużo nie ma (bo ja generalnie tępię takie). Aponte brutal z tego co pamiętam i pewnie któryś klótliwy.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
@Vanderlei a, to są rozróżnione w ten sposób, że negatywnych nie pokazuje przeciwnikom? Tyle lat w SLP i nawet nie zwróciłem na to uwagi.

Ale jak się wejdzie niezalogowanym, to widać ładnie. Bramkarz czadowy!
http://xperteleven.com/players.aspx?TeamID=416992&Boost=0&dh=2
Odpowiedz Permalink
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
@christosza no bramkarz kozak, sam sprowadzalem :D
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Bij Teutonów bij, to ich będzie mnij!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.