[AS] Historia secesyjnego Królestwa Sclavinii - publikacja

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
6HO6S6r2.png

Drodzy Sarmaci,
Większość z Was zapewne pamięta misję edukacyjną realizowaną w przeszłości przez Sclaviński Instytut Historyczny. W związku z powstaniem Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda w Eldoracie, instytut uległ likwidacji. Jego dorobek i spuścizna naukowa stała się podstawą do utworzenia Wydziału Historii i Nauk Humanistycznych w murach Akademii. Mimo iż przeobrażeniu uległa sama forma jednostki, której zadaniem jest dbanie o historię sclavińską, misja edukacyjna nie została zaniechana. Dziś mam zaszczyt zaprezentować Państwu najnowszą publikację, pt. Historia secesyjnego Królestwa Sclavinii w świetle materiałów Uniwersytetu Królewskiego w Trizopolis i artykułów Przeglądu Politycznego. Publikacja ta stanowi uzupełnienie sclavińskiej historiografii o jakże trudną ale i ważną kwestię oceny secesyjnego Królestwa Sclavinii. Z tego miejsca również pragnę przeprosić za ewentualne literówki, które mogą się pojawić w jej treści. Pisanie, edycja i korekta obszernego tekstu na temat historii Sclavinii jest dużym obciążeniem, a ludzkie oko czasem potrafi spłatać figla.

***


***

0b8ANA65.png
instytucja.png
Dotacje
4 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Cudzoziemiec, Timan Demollari, Matheos Wielkopolitański, Henryk Leszczyński.
Serduszka
16 540,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Jan Maat von Hippogriff, Matheos Wielkopolitański, Marceli z Ossolińskich Bordoński, Laurẽt Gedeon I, Cudzoziemiec, Timan Demollari, Henryk Leszczyński, Yupeng Beijin-Zhao, Vladimir ik Lihtenštán, Orjon von Thorn-Surma, Bartłomiej Czapka, Helwetyk Romański, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Tomasz Habsburg, Ignacy Urban de Ruth.
Komentarze
Matheos Wielkopolitański
Świetna publikacja. Nawet nie wiem kiedy dobrnąłem do końca :)
Odpowiedz Permalink
Marceli z Ossolińskich Bordoński
Dziekanie, chapeau bas! :-)
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Niesamowita praca! Wspaniałe opracowanie!
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Wszystkim dziękuję za pozytywne opinie. To motywacja do dalszej pracy. :)
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Jako typowy przedstawiciel Fercetu (ferski tercet - Zbyszko/Leszek Chojnacki/ja), zapytuję: Panie Guedesie, skąd Ty Pan Guedes czerpiesz siłę na takie długie dłubaniny :D

W połowie bym przerwał na 2 lata xD
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.