Dom Statystyk Camelon, Jan Magov-Zaorski, 25.01.2018 r. o 14:55
Kandydat na Kanclerza

Drodzy Sarmaci,

Piszę ten artykuł trochę późno ale szczerze nie miałem pomysłu jak siebie zaprezentować. Tak więc na początku krótki zarys biograficzny:

Pochodzie z Mandragoratu Wandystanu, w którym byłem Komisarzem Ludowym do spraw Finansów i Gospodarki (czyt. Minister Finansów i Gospodarki) pełniłem tą funkcję nie przerwanie przez 6 kadencji prezydenckich(2 lata) w tym jedną kadencje byłem również prezydentem. Również byłem dwukrotne kwiatonem(posłem) to Churału Ludowego(Sejm). Po tym zamieszkałem w Księstwie Sarmackim za panowania JKM Piotra II Grzegorza przez długi czas byłem mało znanym obywatelem ale dzięki stworzenie "Rankingu kopalń w ZW", która zaowocowało stworzeniem Dom Statystyk Camelon, która prowadziła statystyki dla SG ZW. Ta instytucja była moim znakiem rozpoznawczym chwile potem zostałem mianowani na MF za rządów JKM Piotra Mikołaja. Tak z grubsza sprawa wygląda.

A czemu wystartowałem w wyborach na kanclerza chociaż nigdy nie planowałem zostać kanclerzem Sarmacji. Wystartowałem po uległem namową starego druha ppłk. Winnickiego albo to ja go lubię nazywać ppłk.

Co to programu to nie mam jakiegoś szczególnie przemyślanego. Jak się zgłaszałem na kandydata to tak naprawdę miałem jedno hasło w głowę.

"Niech każdy dołoży swój kamyczek to Sarmacji"

Co bym chciał zrobisz gdybym wygrał?
Po pierwsze rozszerzyć SG "Zyriusza" na inne samorządy nie tylko na Starosarmację aby stał się taką namiastką prawdziwego SG Sarmacji. Zachęcić prowincję to tworzenia inwestycji w Zyriuszu.

Po drugie chodzi po mojej głowie to dość długo aby zorganizować tak zwanie zamówienia publiczne. Ale narażę nie ma na to środków.

Po trzecie w prowadzić drobną poprawkę w konstytucji a mianowicie odebrać prawo Księciu powoływania i odwoływania ministrów a dać to prawo kanclerzowi w końcu to jemu podlegają.

Po czwarte dasz wszystkim aktywnym obywatele szanse na zrealizowanie swojej wizji dla Sarmacji.

Tak więc mój los w Waszych rękach drodzy rodacy.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 214,00 lt
Ten artykuł lubią: David de Hoenhaim, Cudzoziemiec, Albert Jan Maat von Hippogriff, Michaś Elżbieta II.
Komentarze
Cudzoziemiec
Wywalcie tę kropkę z tytułu :)
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
@RCA Już :P
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Cytuję:
Po pierwsze rozszerzyć SG "Zyriusza" na inne samorządy
Czy pomysł był konsultowany z twórcą parasystemu?
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
@RemigiuszL Wielokrotnie wspominałem o tym w listach to twórcy i szczerze nie dostałem żadnej odpowiedzi. A poza tym rozszerzyć nie będę problemu. Tak mi przynajmniej wydaje to tylko stworzenie odpowiedniego działu na podforach samorządów i tyle
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
@Camel Pytanie czy inne samorządy będą chciały. Sclavinia ma już własny system, a Teutonia raczej nie będzie przyzwalała na inwazję gellońskiej techniki :)
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
@RemigiuszL oraz czy był konsultowany z innymi samorządami, bo każdy samorząd ma albo namiastkę systemu, albo kogoś, kto twierdzi, że pisze swój.
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
Generalne mialem pomysł aby wszystkie te systemy, które są jakieś sposób połączyć i stworzy jedną całość z otwartą furtka aby można było dość prosto dodać kolejny element to systemu.
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
@Camel aż tak chyba źle nie było, że żadnej odpowiedzi ;) Zwyczajnie nie jestem aż takim optymistą w temacie Zyriusza żeby przyznawać mu nadrzędną rolę ... wiedząc, że są inne równoległe koncepcje.

Zyriusz się musi sam obronić w zakresie swojej specyfiki. Nie wiem jak (i czy) w chwili obecnej potrafimy w Księstwie obrać jeden wspólny kierunek. Mam też z tyłu głowy, że być może w pewnym momencie trzeba będzie Zyriusza porzucić i dołożyć swoją cegiełkę właśnie do tego WSPÓLNEGO.
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
@Camel - no i tutaj wszystkie systemy może łączyć DSG bo wszystkie się z nim integrują. Natomiast taki mariaż Mapy z Zyriuszem to mi się wydaje , że powstałoby coś mocno rozjechanego / nie spójnego
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
@Zombiakov zyriusz jest fajny pod względem wymaga i pozwala na prowadzenie narracji to tego moim zdaniem wyzwala kreatywność zresztą sam widziałeś był pewny okres kiedy ładna narrację wprowadziłem w swojej aktywnej pracy
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
@Zombiakov no konwencje się rozjeżdżają, akurat Zyriusz i Mapa to chyba skrajne propozycje, ale nie jest wcale powiedziane, że integracja miałaby być totalna. Póki co i tak jest za wcześnie na uzgodnienia.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Absolutnie wspanialy Wielki Liczmistrz Jan Zaorski wspanialym kandydatem na Kanclerza!!! <3
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.