Sarmacki gamewall

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Szanowni Sarmaci
Dzisiaj przybywam do was z krótkim, raczej niemerytorycznym artykułem, który równie dobrze mógłby zostać wątkiem na forum. Jednak z racji dosyć rozwiniętego BBCode podstrony, którą zamierzam przedstawić w artykule, jednak zdecydowałem się właśnie na taką formę. Więc najpierw - jak to wygląda? Wygląda to w ten sposób:

Tak, wiem ze cięzko się na to patrzy.

Niestety nie udało mi się znaleźć jakiejś w miarę dobrej grafiki dla Słownika polsko-teutońsko-baridajskiego. Jednak uważam, że praca jest warta pokazania. Każdy obraz symbolizuje jeden z wielu już w Sarmacji stworzonych programów przeznaczonych do wyciągania pieniędzy od biednych Sarmatów zapewnienia Sarmatom rozrywki. Po najechaniu na obraz pojawi się opis - chociaż w większości sama grafika informuje o tym co się pod nią znajduje. Po kliknięciu w obrazek przenosi nas do strony z programem.

Wiem, że wiele jeszcze programów powstanie - te będę starał się na bieżąco dodawać. Wiem również, że prawdopodobnie to, co tutaj przedstawiłem stanowi jedynie odłamek całości - więc wszelkie aplikacje i programy, razem z odpowiednimi odnośnikami można przedstawiać w komentarzach - lub mi na pocztę konną. Wszystko postaram się dodać jak najszybciej.

Jednak po co nam wszystkim to ... coś? Mam nadzieję, że Naczelna Izba Architektury przychyli się w przyszłości do wniosku, który kiedyś tam złoże, o zamieszczenie odnośnika do gamewalla na stronie głównej systemu DSG Księstwa Sarmacji. Będzie to oferować łatwiejszy dostęp do wszystkich programów Sarmackich - co może kiedyś przyczyni się do pozostawania z nami większej ilości nowych mieszkańców?

Jednak uważni dopatrzą się jeszcze jednej ważnej sprawy - na gamewallu nie ma trzech ważnych i łatwych do odnalezienia stron - tj. Karczmy pod Rozbrykanym Kucykiem, Giełdy Papierów Wartościowych w Srebrnym Rogu oraz Loterii Państwowej. Dlaczego? Ponieważ je i tak łatwo odnaleźć, bo są już na stronie głównej. Jednak w razie potrzeby również te zostaną zamieszczone.


Na koniec zostawiam odnośnik do podstrony z Gamewall'em
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Roland Heach-Romański, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
8 179,00 lt
Ten artykuł lubią: Emanuel Śmigło, Gauleiter Kakulski, David de Hoenhaim, Roland Heach-Romański, Albert Jan Maat von Hippogriff, Bartłomiej Czapka, Vladimir ik Lihtenštán, Helwetyk Romański, Fryderyk von Hohenzollern, Laurẽt Gedeon I, Ignacy Urban de Ruth, Viktor Toghon at Atera, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Prokrustes
Logo Zyriusza zostało właśnie poddane prasowaniu.

vvtfJ25n.png

Zachowano minimalistyczną formę, przywrócono ład. Chcąc nie chcąc strona musi nabrać cywilizowanego wyglądu.
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Idąc tropem cytowanych instytucji, jeszcze Mennica Eldoracka i Poczta Baridajska (tak, poczta jest dostępna na stronie głównej, ale w ramach kompletności zbioru powinna do niego należeć). Pomysł jest nie dość, że dobry, to — co więcej — do jak najpilniejszego wdrożenia.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Faktycznie. Pominąłem Pocztę Baridajską oraz Mennicę. Mea culpa. Ale zasada braku umieszczenia ich na gamewallu taka sama jak karczmy , GPW i loterii
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Rzecz jest super!
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Zombiakov nowe logo Zyriusza zostało dodane i wpasowane do gamewalla. Poza tym, troszeczkę uporządkowałem i "ściaśniłem" wszystko.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Helwetyk mennica, poczta oraz karczma zostały dodane. Niestety na chwilę obecną brakuje jeszcze odpowiedniej grafiki dla loterii i GPW.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
@Jihymed "Hugo" to mapa Handlowo-Usługowo-Gospodarcza, jeśli przestawimy handel z usługami, to nie powstanie nazwa "Hugo" :)
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Hugo nie ja nazwę wymyślałem :)
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Uh, go. Tego Hugo. @Hugo
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.