WM Wedla

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Witajcie Sarmaccy Kibice!

Dzisiaj chciałbym w końcu przedstawić wam swoją drużynę. Przez dwa sezony graliśmy jako Sarmaci z Yalen, lecz jakoś nie poszczęściło nam się. Tym razem przyłożymy się bardziej i zawalczymy o awans. Gramy w zółto-niebieskich barwach, zawsze walczymy do utraty tchu. Nigdy nie poddaliśmy się bez walki i pomimo zmagań z bardzo silnymi przeciwnikami nie raz wyrywaliśmy punkty. Jednak ostatnio nasza forma jest bardzo słaba, a młodzicy trenują jak tylko mogą, żeby zdobyć mistrzostwo. Wyjściowa jedenastka wcale nie jest słaba, ale bardzo rzadko zdarza się jej grać w zgrany sposób. Teraz przedstawie wam ją. Oto oni!

BRAMKARZ
Cytuję:
Sławomir Zamojda
0bC27OK6.png
Wiek: 21 lat
Umiejętności: 7 cegieł
Numer na koszulce: 2
Gra z drużyną już trzeci sezon, pozyskany został na początku 29 sezonu, grać zaczął w połowie tego sezonu zastępując dotychczasowego bramkarza Wiktora Sawę - obecnie 27 lat, którego jeszcze trzymamy jako rezerwę. Razem rozegrał 34 mecze, w 5 z nich nie stracił żadnej bramki. Ukarany kartką został tylko raz w 30 sezonie. Bardzo dobrze broni strzały z odległości.

OBRONA

Oskar Drabicki
j7d7ggyd.png
Wiek: 28 lat
Umiejętości: 7 cegieł
Numer na koszulce: 28
Najstarszy dowódca obrony. Doświadczony, niestety jednak lekko już zmęczony ciągłą grą zawodnik. Gra od 29 sezonu, razem rozegrał 27 meczy. Zdobywca jednej bramki i dwóch asyst. Nigdy nie karany. Bardzo cięzko trenuje, ma również twardą głowę i silne nogi.

Cytuję:
Barny Christen
YZVjcxmd.png
Wiek: 21 lat
Umiejętności: 5 cegieł
Numer na koszulce: 3
Młody obrońca, grający w drużynie od 30 sezonu (w zasadzie to od końcówki 29 sezonu). Rozegrał 18 meczy, w których udało mu się zdobyć jedyną w karierze asystę. Jest bardzo ważnym dla klubu zawodnikiem, w którego warto inwestować.
Hagbard Hildar
bQZpdx2D.png
Wiek: 19 lat
Umiejętności: 4 cegły
Numer na koszulce: 14
Najmłodszy obrońca w drużynie, rozegrał 18 meczy. Bardzo agresywny, 4 krotnie nagrodzony żółtą kartką. W swojej karierze nie zdobył żadnego gola, asystą również nie może się poszczycić. Jednak jako obrońca sprawuje się świetnie. Bardzo ważną cechą tego zawodnika jest umiejętność dobrego rozegrania piłki, co bardzo często pozwala oddalić zagrożenie od bramki. Ma również twardą głowę.

ŚRODEK BOISKA
Cytuję:
Roch Matych
9c47P3I9.png
Wiek: 29 lat
Umiejętności: 10 cegieł
Numer na koszulce: 9
Starszy zawodnik, chluba drużyny. Bardzo długo, bo prawie od początku 29 sezonu z drużyną, jest bardzo silnym wsparciem dla całego składu. W ciągu 37 meczy zdobył 8 bramek i 6 asyst. Dwukrotnie dostał żółtą kartkę. Jest bardzo silny, potrafi grać cały mecz będąc wszędzie. Niestety musi bardzo uważać, gdyż łatwo go sfaulować. Poza tym bardzo dobrze czuje się w polu karnym. Bardzo wartościowy zawodnik, będzie nam go bardzo szkoda pożegnac za te 5 sezonów. W tym czasie dociągniemy jego umiejętności do conajmniej 15 cegieł i pozwolimy mu z pewnością pograć również w wyższych dywizjach.
Jakob Hormann
Z18lfb9a.png
Wiek: 22 lata
Umiejętności: 7 cegieł
Numer na koszulce: 15
Wielka nadzieja klubu, bardzo silny i młody zawodnik z wielkimi marzeniami i możliwościami. zakupiony za zaledwie 353 tysiące młody zawodnik dzięki treningom i rozegraniu wielu meczy jest obenie warty ponad 1,5 mln. Wśród jego statystyk jest 37 meczy, 5 bramek i 5 asyst. Ma zaświadczenie o niekaralności co bardzo cieszy. Szybki, silny, bardzo dobrze radzi sobie z omijaniem murków. Niestety bardzo łatwo go skontuzjować, więc często będzie zastępywany w połowie meczu.
Cytuję:
Bogusław Malachowski
PN30l0X4.png
Wiek: 21 lat
Umiejętności: 9 cegieł
Numer na koszulce: 8
Zawodnik, który został przygarnięty przez klub przy zakładaniu. Nikt się nie spodziewał, że dzieciaczek będzie w stanie poradzić sobie na boisku. Jednak jak widać, udało mu się to i jest wielką opoką dla zawodników. Swoją karierę zawdzięcza intensywnym treningom i dobrej orientacji na boisku. Zagrał 39 meczy, w karierze zdobył 3 gole i 13 asyst. Nie bez powodu także został odznaczony w 30. sezonie najlepszym pomocnikiem sezonu - w tym czasie zdobył, az 8 asyst. Dwa razy zdobył żółtą kartkę. Można o tym zawodniku pisać naprawdę dużo dobrego.
Wiesław Gomola
lg4r65og.png
Wiek: 21 lat
Umiejętności: 6 cegieł
Numer na koszulce: 13
Młody, dosyć zdolny zawodnik z ambicjami. Pozyskany ze szkólki w połowie 29 sezonu. Rozegrał 24 mecze, zdobył 4 asysty i 4 żółte kartoniki. Jest myślicielem drużyny, rozgrywa piłkę w mistrzowski sposób. Bardzo dobrze również udaje mu się oszukać przeciwników i często szturmuje boisko.

NAPASTNICY
Cytuję:
Antoni Maria Dzięcioł
7kE630O8.png
Wiek: 29 lat
Umiejętności: 7 cegieł
Numer na koszulce: 10
Bardzo dobry pracownik drużyny, świetnie gra, jest świetnym zawodnikiem. Bardzo dobrze zarabia, jednak jest coraz mniej wartościowym zawodnikiem. Prawdopodobnie ten fenomenalny zawodnik za kilka sezonów pożegna się z drużyną. Rozegrał 30 spotkań ligowych, zdobył 12 goli i 2 asysty. Nagrodzony 2 żółtymi kartkami. Bardzo dobrze współpracuje z kapitanem, do teraz najskuteczniejszy zawodnik w drużynie.
Mateusz Kolacki
oDkI2xip.png
Wiek: 21 lat
Umiejętność: 5 cegieł
Numer na koszulce: 5
Zawodnik, któremu można zarzucić wiele, ale nie to, że jest świetnym kapitanem. Rozegrał z drużyną 13 spotkań. Bardzo długo grał jako rezerwowy, czekając az miejsce się zwolni. Gdy zarząd drużyny pozwolił zagrać mu za kontuzjowanego Maksymiliana Koniarka, pokazał na co go stać i nie pozwolił po prostu siebie zdjąć. Pokazał, że jest bardzo dużo warty. W ciągu kariery zdobył niestety tylko jedną asystę, na szczęście jest czysty jeżeli chodzi o karalność.
Cytuję:
Abbe Elisson
1OCVfNDF.png
Wiek: 20 lat
Umiejętności: 7 cegieł
Numer na koszulce 10
Najmłodszy wiele obiecujący, lekko wulgarny zawodnik, który również jest potężnym wsparciem dla drużyny. Łatwo również wpada w kontuzję. Rozegrał 19 meczy, strzelił 4 bramki i zdobył jedną asystę. Raz został ukarany żółtą kartką, wielkokrotnie ostrzegany przez sędziego za uporczywe walczenie o własną rację. Nierzadko kłóci się również z trenerem i tylko ze względu na umiejętności zarząd go jeszcze nie zwolnił.

Staramy się grać roztropnie, jednak coraz częściej pozwalamy zawodnikom wyżyć się na boisku. Bardzo często zmieniamy taktykę ofensywy, czasem gramy na skrzydłach, czasem biegniemy pod bramkę, często również po prostu strzelamy z odległości. Gramy, jak można było się domyśleć w formacji 3-4-3, co daje nam naprawdę spore możliwości zarówno w obronie, jak i w ataku. Nie uważamy w trakcie meczu, ale po nogach też nie gryziemy. Staramy się wywrzeć presję na zawodnikach, czasem łapiemy przeciwników w pułapki, czasem gramy po całym boisku. Zmiana taktyki dzień przed meczem również jest w naszym stylu. Staramy się nie kryć tylko jednego zawodnika, czasem nagradzamy zawodników za zwycięstwa, w szczególności, gdy nie mamy na co wydać pieniędzy.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Timan Demollari, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
10 150,00 lt
Ten artykuł lubią: Timan Demollari, Yupeng Beijin-Zhao, Fryderyk von Hohenzollern, Krzysztof Czuguł-Chan, Laurẽt Gedeon I, Cudzoziemiec, Ignacy Urban de Ruth, Albert Jan Maat von Hippogriff, Daniel Szekeres, Peter West, Michał Michaelus, Albert Felimi-Liderski, Cudzoziemiec 1, Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste, Tomasz Ivo Hugo, GdL, David de Hoenhaim.
Komentarze
Yupeng Beijin-Zhao
No no, Sławetny Baronet się tutaj rozkręca.
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Ciekawa kadra, dużo młodzieży. Słuszny kierunek.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Super prezentacja. Powodzenia życzę w walce o awans!
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Czekoladki Wedla
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.