Gazeta Teutońska, Gotfryd Slavik de Ruth, 26.04.2018 r. o 12:03
Zdjęcia z Teutonii
Seria wydawnicza: Turystyka i krajobrazy

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Zdjęcia z Teutonii

TjC9lhD7.png 4J8pxmOY.pngTjC9lhD7.png
Dokoła nas polityka krajowa, międzynarodowa. Sprawy dnia codziennego, wybory, elekcje itp. I przychodzi ten moment kiedy okazuje się że tego jest za dużo. Że meczy czytanie ciągle o podobnych sprawach. Czy będzie Reset Księstwa, kto zostanie nowym Kanclerzem, Jaki komitet wygra wybory...to już było.
Daje wam okazje do odskoczni, zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojej rodzimej Teutonii. Powiecie co może tam być ciekawego; w tym nie ciekawym konserwatywnym samorządzie. A mianowicie Teutonia, taka nie jest- to miejsce gdzie sporo się dzieje. Mamy swój styl i swoje podejście do wielu spraw. I tylko ci którzy nas nie znają, mogą o nas mieć stereotypowe zdanie.
Dlatego chce wam pokazać Teutonie, z jej ciekawszej strony. Od miejsc niezwykłych i wartych zobaczenia. Zatem zapraszam do zapoznania się z tymi zdjęciami... i oceny.
A kto wie może niektórzy z was zechcą się do nas przeprowadzić i zamieszkać na stałe.

hrFzapqk.jpg
Most Alkmeny nad rzeką Ulstrumą w Nowej Teutonii. Powstały w połowie XIX wieku, jest jedną z ulubionych atrakcji turystów i mieszkańców. Legenda głosi że o poranku po moście przechadzają się nimfy; kto je spotka ten na pewno szybko się zakocha.
qg4N2h5H.jpg
Most Kupców w K.M Auterra w Loardii Teutońskiej. Zbudowany przez gildię kupców w 1577 roku, na wzór starożytnych budowli. Łączy wyspę Kupców z Starym Miastem, jest to zabytek klasy zerowej i miejsce wielu wycieczek turystycznych.
m9z9d5Sr.jpg
Szumy nad rzeką Milvą na podgórzu hedlallu w Slavii. W dolnym biegu rzeki na długości ponad 11 km, znajdują się „szumy” liczne małe wodospady, tworzące niezwykłą atmosferę i dźwięk. Atrakcja turystyczna i miejsce do aktywnego wędkowania.
oG9qM2CB.jpg
Promenada starego miasta w Zielnyborze w Slavii. Zachowana w Renesansowym stylu promenada nad małym kanałem. Tętniąca barwnym życiem przez cały rok, w sezonie letnim odbywają się tu liczne nocne koncerty.
s7cAIxVN.jpg
Gorą Krasnoludów na wyspie Rarogonii. Charakterystyczne dwa wzniesienia na północnym wschodzie wyspy. Zgodnie z legendą jest to siedziba Krasnoludów, które zbudowały most by co noc zwiedzać okolicę. Aby móc nagradzać dobrych i karać złych ludzi...podobno finansują też Klub Piłkarski
0mjAsE76.jpg
Panorama Argon Cux od strony bastionu „Żelaznego Gotona”. Majestatyczna panorama Margon-Argon Cux. Fortyfikacja wzniesiona w 1879 roku w miejscu dawnego bastionu z II oblężenia Argon Cux- świetny punkt widokowy.
2Wu7wuQX.jpg
Krajobraz Wyżyny Slavii w centralnej części. Naturalnie wyżłobiony przez matkę naturę, pagórkowaty teren w całej swej pięknocie i majestacie. Idealne miejsce do agroturystki oraz wypoczynku na łonie natury.
tWfRk3eL.jpg
Dolina Welland z jeziorem Servan na pierwszym palnie. Jest to najładniejsze miejsce na całej wyspie Naservii. Najgłębsze z naszych jezior otaczają z trzech strony góry, nadając tej dolinie bajkowego klimatu. A właśnie klimat, widoki, plus bliskość natury sprawiają że dolina jest istną perłą wyspy.
TjC9lhD7.png 4J8pxmOY.pngTjC9lhD7.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 507,00 lt
Ten artykuł lubią: Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Tutmozis Grenlandzki, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Król Patryk I Labacki, Helwetyk Romański, Cudzoziemiec, Peter West, Tomasz Ivo Hugo, Albert Jan Maat von Hippogriff, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Laurẽt Gedeon I, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz.
Komentarze
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste
Słodka, piękna, niepodległa Teutonia. Oby więcej takich obrazków.
Odpowiedz Permalink
Tutmozis Grenlandzki
Niby państwo wirtualne,
zdjęcia jednak fajne.
Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Slavie to definitywnie kiedyś muszę odwiedzić. Takich pięknych krajobrazów jeszcze nie widziałem.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Jak wspomniałem jest tu co zobaczyć :) i poczuć się swobodnie, a relaks uda się wspaniale.
Permalink
Daniel January von Tauer-Krak
Za ładnie, jesteście pewni, że to Teutonia?
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Tak dokladnie to Teutonia ;) i wcale nie aż tak ładnie...
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.