Park Stołeczny, Jean-François Leblanc, 09.06.2018 r. o 13:48
Kompleks biurowy "Razuryjczyk" oddany do odbioru!

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
qY1Nsq29.jpg
Rysunek koncepcyjny projektu budowlanego "Razuryjczyk"
    (..)
S
zanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż w dniu dzisiejszym oddano do użytku ostatnie piętro w wielokondygnacyjnym kompleksie biurowym "Razuryjczyk", zlokalizowanym w samym centrum miasta Shimontsen. "Razuryjczyk" to typowy przykład architektonicznego majstersztyku. Połączenie tradycyjnej a zarazem oryginalnej myśli architektonicznej Hassenlandu z najnowszymi światowymi trendami stylistycznymi. W wyniku fuzji tych dwóch składników powstał nowoczesny kompleks biurowy o powierzchni całkowitej 12.000 m2 w samym centrum miasta! "Razuryjczyk" to idealne miejsce na rozpoczęcie własnego "startupu" bądź też działalności gospodarczej. Tak naprawdę jedynymi ograniczeniami w tym zakresie wydają się być wyobraźnia przyszłego przedsiębiorcy oraz zasobność jego portfela! Jednak biorąc pod uwagę ostatnie działania aktywizujące oraz politykę socjalną państwa kwestia ta doprawdy nie wydaje się być problemem (..)

UY9oohAM.jpg
Plac marmurowego smoka - zespół terenów zielonych wraz ze sztucznym zbiornikiem wodnym, zlokalizowany w północno-wschodniej części kompleksu.

Na pozór wydarzenie to wydaje się być całkiem banalne, kolejny projekt władz ukończony w centrum miasta.. Tak naprawdę to stwierdzenie można by było uznać za prawdziwe gdyby nie jedna drobna ale jakże istotna okoliczność. Wraz z zakończeniem prac budowlanych na terenie obiektu do życia została powołana pierwsza w skali całego kraju ba całego Księstwa Sarmacji profesjonalna kancelaria prawna!
wp8z4er71077.png
Jean-Francois Leblanc, jako jeden z nielicznych mieszkańców Księstwa może się pochwalić możnością występowania oraz reprezentowania swoich potencjalnych klientów przed Trybunałem Koronnym Księstwa Sarmacji. Jakby było tego mało Leblanc postanowił pójść o przysłowiowy "krok" dalej swoją pasję oraz zamiłowanie do prawa przekształcił w lukratywną koncepcję na rozpoczęcie działalności gospodarczej!
0xvmFW78.jpg
Nowoczesna sala konferencyjna kancelarii w nowo oddanym budynku "Razuryjczyka".
W założeniach kancelaria prawna Leblanc & Partnerzy będzie skupiać się na profesjonalnym reprezentowaniu strony w postępowaniu przed Trybunałem Koronnym. Działalność Leblanca nie jest wyłącznie skorelowana z postępowaniem sądowym, w ramach usług kancelarii możemy znaleźć również:
  • Opiniowanie wniosków, umów, projektów aktów normatywnych
  • Dokonywanie wstępnej wykładni przepisów prawa (na potrzeby potencjalnego wniosku o dokonanie wykładni przed TK, ty przedstawiasz swoją główną myśl a ja przenoszę ją na płaszczyznę litery prawa).
  • Przygotowywanie projektów aktów normatywnych, analiz o charakterze prawno-ustrojowym.
  • Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej (źródła finansowania, regulacje prawne, PR, etc.).
Sam zainteresowany pytany o ceny potencjalnych usług postanowił odpowiedzieć jakże soczystym sucharem "(..) na pewno nie wezmę od moich klientów więcej libertów niż ich wszystkie byłe żony razem wzięte (..)". Sądząc po podejściu Leblanca do tematu z pewnością można uznać, iż ceny utrzymają się na jakże przystępnym cenowo poziomie ;-).
8g1zo5rvgk4g.png
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Cudzoziemiec, Eddard Noqtern.
Serduszka
9 240,00 lt
Ten artykuł lubią: Guedes de Lima, Erik Otton von Hohenburg, Cudzoziemiec 1, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Laurẽt Gedeon I, Incisive, Helwetyk Romański, Albert Jan Maat von Hippogriff, Cudzoziemiec, Eddard Noqtern, David de Hoenhaim, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser.
Komentarze
Guedes de Lima
Ładny budynek. Ile istnień pochłonęła jego budowa?
Odpowiedz Permalink
Jean-François Leblanc
@GuedesDeLima Szanowny Panie władze miasta odmówiły podania dokładnych statystyk zasłaniając się ważnym interesem społecznym. Są dwie opcje albo mamy jakiś gruby przekręt albo w świetle dzisiejszych wydarzeń w Angemont taka wiadomość nie wróżyła by najlepiej obecnej administracji
Permalink
Erik Otton von Hohenburg
Gratuluję i cieszę się z postawienia nowej budowli w Królestwie Hasselandu, cieszę się tym bardziej, ponieważ jest to dowód na bardzo dynamiczny rozwój gospodarczy całego archipelagu.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
A ja cieszę się ze taka kancelaria powstała! Brakuje tutaj osób które są w stanie zająć się tym w profesjonalny sposób. Życzę wielu klientów - przy okazji i asesorzy TK będą mieli co robić ;)
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Przegląd Polityczny tak czy inaczej wyciągnie te drastyczne liczby na światło dzienne! Pytanie tylko kiedy.
Odpowiedz Permalink
Erik Otton von Hohenburg
Cytuję:
(...) Ile istnień pochłonęła jego budowa?
Ktoś przygotuję może jakieś przybliżone statystyki? Oszacuje te rzekome straty straty w ludziach?

Co na to władze państwowe? Gdzie książęca interwencja?
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
Już wynajmujecie biura?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Świetna sprawa! Gratuluję :)
Odpowiedz Permalink
Eddard Noqtern
"Razuryczyk" to miejsce, które z pewnością wkrótce odwiedzę. Wygląda naprawdę ciekawie. Cieszę się, że Shimontsen się rozwija. ;)
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
@GuedesDeLima No właśnie, kiedy?
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
@RemigiuszL trwa wycinka lasów w Trizondalu, czekam aż ścinka trafi do sclavińskich papierni. Będzie papier, będzie pióro. :)
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
@GuedesDeLima Możemy Wam podesłać trochę drewna z Tropicany, bo jest w zyriuszowych magazynach, a nie ma z nim co robić.
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
@RemigiuszL chętnie! Ślijcie, a i Przegląd znów w kioskach ujrzycie.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.