Dwór Książęcy, Cudzoziemiec, 22.09.2018 r. o 21:37
Ogłoszenie Regencji [23.09-14.10.18]
Seria wydawnicza: Dwór Książęcy

6T55lYw3.png
Grodzisk, 22.09.2018 r.

Wasze Książęce Wysokości,
Szanowne Panie, Szanowni Panowie.


Jak zapewne kilka osób wie, a co na pewno większość Was zauważyła, w ostatnim czasie moja aktywność jest obniżona. Pojawiły się też zaległości, które postarałem się nadrobić, jednak sytuacja taka jest daleka od komfortowej. Nie będę ukrywał, iż porwał mnie wir trwającej kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 r., w których to nie tylko jestem kandydatem z trzeciego miejsca na liście, aktywnie działam w sztabie, ale także pełnię rolę rzecznika prasowego całego komitetu. W związku z czym nie mam zupełnie głowy i czasu na to by poświęcać się relaksacyjnej zabawie w mikronacje.

Wobec powyższego podjąłem decyzję, iż począwszy od północy przez maksymalnie długi czas, to jest kolejne 21 dni, do końca dnia 14 października 2018 r., udam się na urlop i powołam Regenta, który w moim imieniu obejmie władzę książęcą w Kraju.

Mój wybór ponownie padł na Remigiusza Lwowskiego hrabiego von Hochenhaüsera. Jego Książęca Wysokość zamieszkuje Sarmację od blisko czterech lat i doskonale z powierzanych zadań się wywiązuje, zyskując tym samym nasze nie tylko uznanie, ale i zaufanie. Wierzę, że tym razem niespodziewane wydarzenia nie zmuszą mnie do przerwania Regencji, a Remigiusz doskonale sobie w tej roli poradzi. Powodzenia i spokoju.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 555,00 lt
Ten artykuł lubią: Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Peter West, GdL.
Komentarze
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Kolejna moja regencja - spodziewajcie się przewrotów :P
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Widać tron nie jest w stanie zaspokoić nienasyconej ambicji JKM.

Rozumiem, że po zwycięskich wyborach można liczyć na abdykację, by JKM mógł pełnić funkcję na 100%, a nie na pół gwizdka? To będzie olbrzymia strata dla Księstwa, ale rozumiemy priorytety.
Odpowiedz Permalink
Konrad Jakub Arped-Friedman
@piwniczak ale za to jaki zysk dla Rzeczypospolitej Polskiej!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Gratuluję powołania na stanowisko. I cieszę się na współpracę z Regentem :D do tej pory dobrze nam się współpracowało, w pracach naukowych- pewnie i tak będzie na gruncie zawodowym. Powodzenia JKM w załatwianiu spraw dnia codziennego.
Permalink
Erik Otton von Hohenburg
Poraz kolejny gratuluję Prześwietnemu powołania na stanowisko regenta i życzę powodzenia w pełnieniu tej zaszczytnej funkcji. Życzę również powodzenia WKM w nadchodzących wyborach samorządowych.
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
Szkoda, że nie ogłoszenie abdykacji. :(
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
@piwniczak @Vladimir niezależnie od dzielących nas różnic, niezależnie od tego czy akceptujecie (po 9 miesiacach) wybór Księcia, czy nie, to jeszcze niedawno nie do pomyślenia były podobne słowa, podobne wycieczki, podobne postawy. Od arystokracji (ale przecież i szlachty) dotąd wymagało się więcej. Wy dwaj szczególnie pokazujecie (chociaż nie tylko Wy przecież), jak bardzo staniał honor i szlachecka/arystokratyczna dusza w Księstwie Sarmacji. Życzę Wam, mimo wszystko, wszystkiego najlepszego.
Odpowiedz Permalink
Kristian Arped
@RCA

To działa w dwie strony. Kiedyś postawy reprezentowane przez Was byłyby nie do zaakceptowania na stolcu książęcym, co też pokazuje, jak bardzo staniała mitra. Staniała do tego stopnia, że sami czuliście się w potrzebie przypominać słownie, że jesteście monarchą.

Natomiast bardzo mnie cieszy skorzystanie z mojej rady, wyrażonej na Ćwirku (chociaż, niestety, wówczas odrzuconej). Sarmacja nie potrzebuje księcia w wersji demo.
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
@KriVersen rady? Daj Pan linka :)
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
@Vladimir tak mi się skojarzyło z nieposłusznym lordem:
https://youtu.be/ECewrAld3zw
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
@RCA piszecie oficjalnie "startuję w wyborach, nie mam czasu na zabawę w mikronacje". No to chyba jasne jest co jest Waszym priorytetem. Jeśli dostaniecie się do samorządu, to zapewne odbije się to na Waszych zasobach czasowych. Liczę, że wówczas podejmiecie decyzję dobrą dla Sarmacji, czyli zwolnicie tron dla kogoś, kto będzie miał dla niej czas (zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej - znacie ten fragment przysięgi obywatelskiej?).

Tyle napisałem.

Jednak Wy, jak to Wy, nie umiecie czytać ze zrozumieniem (a może umiecie, ale po prostu ignorujecie co się do Was pisze całkowicie umyślnie) i każde zdanie przeciwko Wam zawsze sprowadzacie do "jeszcze niedawno nie do pomyślenia były podobne słowa, podobne wycieczki, podobne postawy" lub "bardzo staniał honor i szlachecka/arystokratyczna dusza".

Nie będzie mnie o honorze i postawach arystokratycznych pouczał człowiek, który ani jednego, ani drugiego nigdy nie posiadał. Tym bardziej człowiek, który instytucję Księcia sprowadził do poziomu rynsztoku, całkowicie niszcząc jego wizerunek i szacunek, którym był darzony. Noblesse oblige? W którym miejscu? Gdzie przykład, którym powinniście być? Mam szukać gdzieś pomiędzy kolejnymi pyskówkami na forum lub w komentarzach? Nie umiecie się zdystansować od czegokolwiek i pewnie zaraz po tym komentarzu zaczniecie albo zawzięty atak na mnie albo płaczliwe chlipanie i wołanie o pomstę do nieba, bo co ten diuk, jak on niegodnie się zachowuje do pozycji. Zależy jak się Wam w slipach jaja ułożą.

Diuk na swój tytuł i szacunek zapracował ciężką pracą, a nie czczą gadaniną. Was wybrano w głosowaniu po festiwalu kłamstw, niedotrzymanych obietnic i stręczycielstwa po prywatnych wiadomościach.

Powodzenia w wyborach. Liczę,że wygracie.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Uważam że z punktu widzenia Sarmacji i Sarmatów, nie ma sensu wspominać, iż startujecie w wyborach realnych. Nie macie czasu WKM to go nie macie. A zawsze można zrobić jakieś narracyjne nawiązanie.

Doskonale rozumiem to, że chcecie się pochwalić, że cieszy Was to. Ale moim zdaniem dużo lepiej byłoby zrobić to poza oficjalnym komunikatem.

Cóż jednak. Nie znając Waszych realnych predyspozycji do polityki, ani potrzeb Torunia… Po prostu pozostaje mi życzyć powodzenia.
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Jeju, jeszcze 107 dni...
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Ja raczej nie odważyłbym się być tak atencyjnym i mieszać grę z realem.

Gryfino, 1. na liście. PiS. xd
Odpowiedz Permalink
Hewret z Gerwenu
Czy Toruń stanie się pierwszą mikronacją w Polsce sensu "micronation"?
Odpowiedz Permalink
Simon Peter Liberi
O Spokój to ja raczej bym się nie martwił.
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
@SLiberi Ostatnio jak byłem regentem, to moja posługa została niespodziewanie przerwana przez przewrót w Bialenii ;)
Odpowiedz Permalink
Simon Peter Liberi
@RemigiuszL Znam ten ból. ;)
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Chwalcie sie, Wasza Ksiazeca Wysokosc, bardziej, bo z aktywnosci fejsowej o tym żeście rzecznikiem calego komitetu wywnioskowac nie sposob :) Powodzenia!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.