Rada Ministrów, Simon Peter Liberi, 09.10.2018 r. o 17:56
Informacja Publiczna o działaniach Rządu Księstwa Sarmacji 09/10/2018

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
w7UeJRK9.png
Q3adzNU8.png
Szanowni Państwo,

Ministerstwo Promocji i Informacji przedstawia zbiorczo działania Rządu Księstwa Sarmacji.
Poniżej zebrane informacje podzielono na dwie kategorie. Pierwsza przedstawia działania, które zostały zrealizowane. Druga natomiast informuje o trwających pracach Rady Ministrów.
Q3adzNU8.png
ZREALIZOWANE DZIAŁANIA Q3adzNU8.png
TRWAJĄCE PRACE
  • Trwają prace nad Uchwałą Rady Ministrów ws ustalenia wysokości opłat za zlecenie przeprowadzenia badania opinii społecznej.
  • Trwają prace nad propozycją ustawy do przedstawienia Sejmowi o zmianie Ustawy o prefektach. Ustawa ta będzie miała na celu uporządkować obowiązki Prefekta, uaktywnić oraz utwierdzić jego pozycję.
  • Trwają prace nad propozycją ustawy do przedstawienia Sejmowi o nowelizacji ustawy o finansach publicznych. Jest to kolejne działanie mające na celu ustabilizowanie budżetu Rady Ministrów.
  • Ministerstwo Promocji i Informacji zleciło Sarmackiemu Ośrodkowi Badania Opinii Społecznej sondaż, mający na celu ustalić możliwość wykorzystania realnych funduszy do tej pory przeznaczonych na utrzymanie Serwera Księstwa Sarmacji, przekierowując je w ustalonym procencie na działania marketingowe.
Q3adzNU8.png
Zachęcam Państwa do dzielenia się z nami pytaniami oraz wątpliwościami. Ministerstwo Promocji i Informacji oraz Kanclerz Księstwa Sarmacji postarają się jak najszybciej Państwu odpowiedzieć.
Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że Minister Promocji i Informacji będzie niedostępny w związku z podróżą służbową od środy do niedzieli włącznie.


Minister Promocji i Informacji Księstwa Sarmacji
7C5B1yBY.png
Serduszka
11 156,00 lt
Ten artykuł lubią: Erik Otton von Hohenburg, James McCaskey, Kuba Hogh-Sedrovski, Elżbieta Kaczmarek, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Andrzej Fryderyk, Laurẽt Gedeon I, Guedes de Lima, Artur Kardacz von Hohenburg , David de Hoenhaim, Henryk Leszczyński, Tomasz Ivo Hugo, Sorcha Raven, Michaił von Hippogriff-Vovkulak, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Peter West.
Komentarze
Kuba Hogh-Sedrovski
Planujecie jakaś imprezkę z okazji 6000 dni istnienia Księstwa Sarmacji?
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Gratuluję i trzymam kciuki za dalsze działania Ministerstwa!
Odpowiedz Permalink
Erik Otton von Hohenburg
Oczywiście, że plnujemy, jednak będzie, to niezwykle trudne że względu na skromne zasoby czasowe i niedawną dymisję Alfreda Fabiana von Tehen-Dżeka z funkcji Ministra Spraw Wewnętrznych. Proszę wszystkie Osoby zainteresowane obieciem tej zaszczytnej funkcji oraz wszystkich zainteresowanych organizacją uroczystości o kontakt ze mną w korespondencji prywatnej.
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
no i git!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.