Misja zwiadowcza na granicy z Dreamlandem

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
17.03.2019 r. godz 5.30 gen. dyw. Laurencjusz MaHi at Atera wydał rozkaz rozpoczęcia misji zwiadowczej w pobliżu wód Dreamlandu w związku z rosnącym niebezpieczeństwem zaatakowania przez Dreamland z powodu konfliktu o Awarę Południową do której owe królestwo niesłusznie rości sobie prawa.

8H7izxDP.jpg

17.03.2019 r. godz 6.00 piloci wylatują z bazy Książęcych Sił Powietrznych w Puncie w stronę Dreamlandu. Wylatują w trzech myśliwcach F-22 Raptor wykonanym w technologi stealth.


Andrews2012_078.jpg

17.03.2019 r. godz 6.30 100 km od granicy z Dreamlandem piloci zauważają kuter oznaczony barwami Dreamlandu, ale okazało się, że to tylko zwykły rybak który akurat przepływał z dostawą ryb do portu w Soli.

5874e98eb731d_o_full.jpg

17.03.2019 r. godz 7.00 50 km od granicy z Dreamlandem lotnicy zbliżają się coraz bardziej do granicy. Czuć bardzo wielkie napięcie choć na razie misja idzie bez żadnych reperkusji.
55db97b3c46188d46e8b45e0.jpg

17.03.2019 r. godz 8.00 Granica z Dreamlandem Żołnierze docierają po 2-godzinnym locie do obszaru granicy. Lecą wzdłuż niej kolejne dwie godziny upewniając się, że lotnictwo naszego sąsiada nie przekroczyło naszego terytorium. W poczuciu dobrze spełnionego obowiązku lotnicy wracają do bazy.

F-22_fuel_tanks.jpg

17.03.2019 r. godz 12.30 Baza Książęcych Sił Powietrznych w Puncie Piloci lądują w bazie i zdają meldunek do dowódcy. Dowódca gratulował im odwagi i sprawności oraz zapowiedział, że jeśli będą się tak dalej sprawować to czeka ich rychły awans. Misja została zakończona sukcesem. Dzięki takim właśnie żołnierzom stanowimy jedną z najlepszych sił militarnych w Mikroświecie. A teraz trochę więcej o naszych nowych nabytkach czyli samolotach F-22 Raptor które zostały wykorzystane w tej misji.

500px-F22a3view.png

F-22 Raptory są to samoloty stworzone są do takich właśnie misji dzięki użyciu w ich budowie technologi Stealth. Technologia ta czyni właściwie niewykrywalnymi dla ludzkiego słuchu oraz radarów. Dzięki temu mogą spokojnie poruszać się przy granicy i patrolować przestrzeń powietrzną.Posiada także uzbrojenie pozwalające na atakowanie celów naziemnych, prowadzenie wojny elektronicznej i nasłuchu elektronicznego. Te samoloty stanowią jedną z głównych sił naszego lotnictwa.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
9 420,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Jan Maat von Hippogriff, Filip I Gryf, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Laurẽt Gedeon I, Daniel Szekeres, Konrad Jakub Arped-Friedman, Tutmozis Grenlandzki, Król Patryk I Labacki, Antoni Kacper Burbon-Conti, Baszar Svensson at Atera, Januš Allan von Hippogriff, Joanna Izabela, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Severin Verwaltung-Esteladio, Adam Jerzy Piastowski, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Filip I Gryf
Sektor powietrzny widać czysty. I morski :-)
Ciekawe kiedy przyjdzie czas na lądowy. (Nigdy).
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
A to, że tak publicznie mówimy o misji wywiadowczej nie jest przydatną informacją dla wywiadu dreamlandzkiego? :D Czy może jest to celowe działanie kontrwywiadu, mające na celu zdezorientowanie przeciwnika, który spodziewać się będzie sił innych, aniżeli tych, z którymi faktycznie przyjdzie im się zmierzyć? :D
Odpowiedz Permalink
Tytus Aureliusz-Chojnacki
@AFvTD
Na to pytanie KSZ nie może odpowiedzieć :)
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Tytus zdaję sobie z tego sprawę i bynajmniej nie oczekuje odpowiedzi :D
Odpowiedz Permalink
Januš Allan von Hippogriff
Bardzo dobry artykuł. Oby tylko nie było większego konfliktu.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Dobry, krótki, treściwy, artykuł :) brawo
Permalink
Andronik
Doskonale! Pamiętam czasy gdy pływałem łodzią po Dreamlandzie i uczestniczyłem w zawodach sportowych. Wygląda na to, że teraz jedyne tutejszych pływanie po Dreamlandzie oscylować może tylko wokół celów militarnych. Jakkolwiek budzi to we mnie sprzeczne emocje, wspaniale, że siły powietrzne trzymają gardę, a i marynarka powinna.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.