Gazeta Teutońska, Andrzej Fryderyk, 27.07.2019 r. o 22:09
Porwano królową!

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Krzyki, płacze i lamenty - tylko to słychać na zatłoczonych ulicach Złotego Grodu. „Królowa zaginęła!” – okrzyk wydobył się z gardła jakiegoś zagubionego szlachcica. To niestety prawda. Królowa została porwana. W dniu koronacji. Kto może być tak nikczemny, by zepsuć tak doniosłe wydarzenie?

04Q5ba96.jpg
Złoczyńca w sali balowej w Eltdorfie

Nie możemy pozostać bezczynni! Musimy sprawcę odnaleźć, złapać i wtrącić do zamkowych lochów i zrobić z nim to, co się robi z osobami, które podnoszą rękę na Teutonię. Aby jednak to się stało potrzeba Waszej ścisłej współpracy. To od Was zależy, czy Królowa zostanie odzyskana z rąk porywczy, a oni sami – stosownie ukarani. Skarbiec Królestwa Teutonii nie będzie szczędził dla osób które zechcą pomóc w poszukiwaniu porywacza.

Dla osoby, która jako pierwsza odnajdzie sprawcę przewidzieliśmy 50000 libertów! Kolejne osoby jednak również będą docenione: dla kolejnych śmiałków przewidzieliśmy odpowiednio 25000 lt, 10000 lt oraz 5000 lt. Jestem również przekonany, że ten, który przyczyni się do ocalenia Jej Królewskiej Mości, może liczyć na specjalny i unikalny tytuł!

X4g59QG3.jpg
Królowa podczas koronacji

Nagrody czekają również na tych, którzy postanowią pomóc w poszukiwaniach w inny sposób również zostaną docenieni. Jak można pomóc? Praktycznie dowolnie! Czy to artykułem opisującym śledztwo, grafiką, muzyką, animacją – to leży po Waszej stronie. Pamiętajcie jednak by przy tym nie ujawniać zostawionych przez złoczyńcę śladów.

Ktoś może się zastanawiać – od czego zacząć. Sprawca nie mógł uciec zbyt daleko. Skoro koronacja odbywała się w Eltdorfie, to sprawca musiał się udać do stolicy regionu. Szybkie spojrzenie na mapę chyba nie pozostawia żadnych wątpliwości, gdzie powinniśmy szukać pierwszych poszlak.

Wszelkie informacje o tym, kto stoi za porwaniem należy zgłaszać do mnie, poprzez wiadomość na Poczcie Konnej.

Polowanie na złoczyńce czas zacząć! Czekam na pierwsze doniesienia.
Serduszka
9 570,00 lt
Ten artykuł lubią: Laurẽt Gedeon I, Eustachy Playstation, Baszar Svensson at Atera, Yennefer von Witcher, Joahim von Ribertrop von Sarm, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon, Wojciech Hergemon, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Gotfryd Slavik de Ruth, Marek von Thorn-Chojnacki, Michaił von Hippogriff-Vovkulak, Joanna Izabela, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Filip I Gryf, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Henryk Hinderfaul, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Filip von Sarm
Mam, jest w tej samej miejscowości. Na zapleczu najbliższego sklepu.
Odpowiedz Permalink
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Już znam sprawcę. Niebawem dowiecie się na łamach Plotkary!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Takich, atrakcji to jeszcze nie było. Odpowiednie służby, pracuję aby. Odnaleźć Królową i sprowadzić ja do Domu :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.