ZAGADKA ROZWIĄZANA!!! – znamy porywacza!

Do porwania Jej Wysokości Joanny Izabeli przyznał się samozwańczy Król Ciprofloksjański Bez Wat! Okazało się, że porwał Pierwszą Damę Teutońską, by zawarła związek małżeński z jego synem Gejanem.

o1U5c25w.jpg
Samozwańczy Król Ciprofloksjański Bez Wat


We wczorajszym wywiadzie dla Gazety Teutońskiej opowiedział nam tę piękną historię, witając nas grą na gitarze:„Nie o władzę tu chodzi. Ani o wpływy.” – zapewniał, goszcząc redaktorów w swojej willi na przedmieściach Stołecznego Królewskiego Miasta Prokto-Hemolan.

UGrq65d3.jpg
Willa Samozwańczego Króla Ciprofloksjańskiego Bez Wat


„Mój syn zakochał się w Królowej Teutońskiej krótko po koronacji. Wtedy doznał rażenia piorunem i zapragnął ją porwać. Też tak miałem ze wszystkimi moimi pięcioma żonami.” - tłumaczył.

Po porwaniu Jej Wysokość Joanna Izabela została przetransportowana dorożką prosto do ciprofloksjańskiego kościoła, gdzie czekała na nią przygotowana ceremonia.

tumblr_momhf4conH1suuw7eo1_400.jpg
Moment porwania, Jej Wysokość wraz z przyszłym małżonkiem w dorożce


Tuż przed wypowiedzeniem słów przysięgi małżeńskiej, świadek Pana Młodego szepnął mu kilka słów na ucho. Okazało się, że ciprofloksjański lud sprzeciwiał się małżeństwu ze względu na niepewność cnoty Jej Wysokości Joanny Izabeli. Zgodnie z ciprofloksjańską tradycją Panna Młoda nie może być dziewicą! Król Ciprofloksjański Bez Wat postanowił jak najszybciej zbadać tę sprawę i doprowadzić do porządku, lecz Gejan powstrzymał go i poprzysiągł swojej wybrance, że cierpliwie poczeka, aż będzie ona gotowa do zawarcia związku małżeńskiego, ponieważ bardzo chciałby zostać Królem Teutonii.


8Dk9X0On.jpg
Joanna Izabela i Gejan na wspólnym zdjęciu


Następnie Ciprofloksjańska Rodzina Królewska przekazała Jej Wysokość w ręce innej grupy przestępczej, której pochodzenia jeszcze nie odkryliśmy.

Sprawę porwania Jej Wysokości Joanny Izabeli zbadał dla nas największy sarmacki prywatny detektyw Ryszard Kutrowski:

SFjoirJN.jpg
Sarmacki Prywatny Detektyw Ryszard Kutrowski


„To było dla mnie od początku oczywiste, kto stał za porwaniem. Oczywiście Król Bez Vat nie dokonał tego samodzielnie. Wynajął do tego agenta i jestem niemalże na pewno pewny, że musiał to być niejaki Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, ponieważ zaginął niedługo po porwaniu.” - wyjawił.

Niestety nadal nieznany jest obecny los Jej Wysokości Joanny Izabeli. Czytelnicy, jeżeli ktoś z Was ma przypuszczenia, gdzie może znajdować się obecnie zaginiona, prosimy o kontakt w komentarzach do tego artykułu.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Marek von Thorn-Chojnacki.
Serduszka
5 178,00 lt
Ten artykuł lubią: Marek von Thorn-Chojnacki, Albert Jan Maat von Hippogriff, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Yennefer von Witcher, Joanna Izabela, Filip I Gryf, Andrzej Fryderyk, Michaił von Hippogriff-Vovkulak, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Filip von Sarm
Mówiłem. Na zapleczu najbliższego sklepu od miejsca koronacji.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.