Czy dziewczyny "dokopią" chłopakom?

Piłka nożna to sport dla mężczyzn? Nic podobnego. Już niebawem w mieście Auterra powstanie pierwsza w Sarmacji drużyna piłkarska kobiet! Jest to inicjatywa mająca na celu pobudzenie ducha feministycznego w całym Księstwie Sarmacji.

Ponieważ dziewczyny zostaną wcielone najprawdopodobniej do męskiej ligi, rozpoczęły już intensywne treningi, by dorównać formą swoim przeciwnikom i udowodnić ważność roli kobiet w tym sporcie.

Obecnie trwają dyskusje nad nazwą drużyny oraz tym, jak powinny wyglądać stroje piłkarek. Prace prowadzi Auterriański Dom Mody, projektując ubrania zarówno wygodne, jak i stosowne, zasłaniające ramiona i ze spódniczkami co najmniej do połowy uda. Nie zapominano również o sztabie stylistek, które przed każdym meczem zadbają o makijaż i fryzury.

link_yQarmFcWIJgEnimOHAHv5KxBDutgYhym,w300h223.jpg

Na powyższym zdjęciu widoczne są obecnie powołane do drużyny zacne Damy, na których potwierdzenie dołączenia do drużyny niecierpliwie czekamy. Między innymi trzecia od lewej w górnym rzędzie, niestety obecnie zaginiona, Jej Wysokość Joanna Izabela, po jej prawej stronie Yennefer von Witcher. W dolnym rzędzie pierwsza od lewej Natalia von Lichtenstein oraz po jej prawej stronie siostra, Karolina von Lichtenstein.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne Damy do dołączenia. Względnie także mężczyzn, którzy zdecydują się grać w tych samych strojach, które przygotujemy dla Pań. Pilnie poszukujemy również trenera!

Zgłoszenia do roli trenera lub piłkarza oraz pomysły na stroje czy nazwę drużyny można przesyłając w komentarzach.

DO BOJU DZIEWCZYNY!
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Gustaw Fryderyk, Eustachy Playstation.
Serduszka
4 491,00 lt
Ten artykuł lubią: Gustaw Fryderyk, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Filip I Gryf, Joanna Izabela, Adam Jerzy Piastowski, Laurẽt Gedeon I, Eustachy Playstation, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Czy Akrypie, Delfinie oraz Zoarze zostało zaproponowane miejsce w drużynie? Co z Rihanną?
Odpowiedz Permalink
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
@AFvTD są na zdjęciu, nie poznajesz? :D
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Powodzenia :)
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Faktycznie nie poznałem :D Ach, a kiedyś to miały inne fryzury, inaczej się malowały... nie to co ta nowa moda :D
Odpowiedz Permalink
Eustachy Playstation
Ja wierzę, że ta żeńska drużyna piłkarska wiele osiągnie w tej lidze. Ja tylko chciałbym zapytać czy ta żeńska drużyna będzie brała udział w Lidze Teutońskiej, czy w Lidze Sarmackiej?
Permalink
Julian Fer at Atera
Bardzo ciekawy team. Życzę wielu strzelenia bramek :)
Odpowiedz Permalink
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Leszku - co byś polecał? Liga Teutońska czy lepiej Sarmacka?
Odpowiedz Permalink
Eustachy Playstation
Ja proponuje Ligę Sarmacką. Myślę że jest ciekawsza, bo można trafić na większą konkurencję i tam się wykazać i mieć ogółem większy prestiż.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.