Głębiej i głębiej...

Witajcie Sarmaci! Po miesiącu znów opisuje wam znalezioną starą jaskinię. Trochę to trwało, i znaleziska nie są ogromne, ale co tam. A oto co robiłem przez ten miesiąc...

Jaskinia okazała się jeszcze głębsza niż myślałem. Po dwóch dniach od jej znalezienia wróciłem do niej z zamiarem zejścia na samo dno. Na początku widziałem to co ostatnio: rysunek, ołtarz... Poszedłem dalej. I znalazłem drugi ołtarz. On wyglądał tak:

55cmZ3U5.jpg
Nowy ołtarz

Był trochę straszny. Ale znalazłem na nim figurkę i czaszkę. Figurka była bardzo połamana, więc jej nie pokażę. A czaszki chyba nie trzeba. Ruszyłem więc dalej. Byłem ciekaw, jakie jeszcze sekrety skrywa jaskinia. Idąc ciągle widziałem czaszki więc pomyślałem: ,,Jaskinia Caszek". I tak ją nazwałem. Jaskinia Czaszek była głębsza niż myślałem. I nagle... znalazłem katakumby.

iZd3y8OX.jpg
Katakumby

Poszedłem dalej. Czaszki. Czaszki. Więcej czaszek. Ten lud miał chyba jakąś czaszkofonię czy coś. Liczyłem na lepsze znaleziska. I dostałem. Coś, co wyglądało jak hieroglify.

35PzHEJy.jpg
Hieroglify

Po tym wyszedłem na powierzchnię. Przez następne dni dalej badałem jaskinię. Przez kilka dni nic nie znalazłem. Aż wczoraj znalazłem to:

Pat8JI8D.jpg
Głowa jakieś figurki

Niby dotarłem do dna, ale w jednym miejscu jest zawalony tunel. Sprawdzę, czy coś w nim jest i za jakiś czas napiszę o tym. A na dziś to wszystko. Do zobaczenia!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Gustaw Fryderyk von Hippogriff.
Serduszka
5 015,00 lt
Ten artykuł lubią: Julian Fer at Atera, Michaił von Hippogriff-Vovkulak, Marek von Thorn-Chojnacki, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon, Piotr III Łukasz, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Laurẽt Gedeon I, Filip I Gryf, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Julian Fer at Atera
Na zachętę :)
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Cos z tego bedzie.oki
Odpowiedz Permalink
Gustaw Fryderyk von Hippogriff
Mała dotacja na zachętę :-) Może coś się rozwinie.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Całkiem nieźle ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.