Gazeta Teutońska, Eustachy Playstation, 22.09.2019 r. o 16:02
Wiadomości Sportowe Teutonii!-część 4

Cześć drodzy czytelnicy, komentować dla was będzie sam Leszek Roskohard-Pawłowicz! Dzisiaj sobie opowiemy o pokazach CRASHday TV w Bialenii oraz o klubach Teutońskich w SLP.

1.Ciąg dalszy Klubów Teutońskich w SLP


No zacznijmy od pewnej informacji. Jest obecnie poszukiwany trener do Margońskich Konii, co tym samym obecnie Margońskie Konie to klub nieaktywny:
http://prntscr.com/p9eg1h

No a teraz wróćmy do rozgrywek, a zaczniemy standardowo od 3 Klasy. Margońskie Konie tym razem przegrały z Hetman Grodzisk 0:2, co tym samym Hetman zakończył passę remisowania Margonom. Natomiast Strong Ladies Auttera przegrywa kolejny mecz, tym razem z KS Diuki Gideny 1:2, choć w I połowie dziewczyny wygrywały 1:0, ale niestety potem KS Diuki Gideny się rozpędzili i nadrobili straty. Ale i tak przegrać z mistrzem tabeli to żaden wstyd.

A teraz Klasa 2. SKSV Loardia Auttera zremisowała z FC.ANGSTREM 0:0. To powoduje że Loardia zajmuję niezbyt bezpieczną 7 lokatę w tabeli.

No to co, klasa 1? Futbólfeaán Auterra przegrała z Osadzeni Grodzisk 0:1. To powoduje, że ten klub ląduje na 5 lokacie, czyli na środku tabeli. Jak chcą awansować, to powinni następny mecz wygrać z Polonią Czarnolas.

A teraz Ekstraklasa! RVT Hrabia Ruhnhoff zremisowali z Piratami z Tropicany 0:0. No Hrabiowie, podejrzewam że 5 lokata w Ekstraklasie, nie jest waszym ulubionym miejscem, więc musicie się bardziej postarać. A na sam koniec FKK Rantiochskie Krasnoludy wygrały z najsłabszym klubem Ekstraklasy Lotos Tripolis 2:0. Póki co są wciąż liderami i zobaczymy jak długo się na tej pozycji utrzymają.

No jakoś zbytnio nie widzę różnicy między 2, a 3 kolejką SLP dla klubów Teutońskich. Jedynie trzeba przyznać że Krasnoludy sobie bardzo dobrze radzą w SLP, reszta albo średnio, albo dość słabo.

A teraz przerwa na reklamę:


I po reklamie.

2.Grand Prix Bialenii w CRASHday TV.

Przyznam ten teren był bardzo interesujący i nawet wymagający. Zaczęło się od wyścigu na torze w Apfelbaumstadt, gdzie Gustaw wygrał w nim wyścig. Dodam że ten tor był NASCAR-owy. Następnie zmagaliśmy się w walce o flagę na Górach Orłowskich, gdzie praktycznie pokonałem przeciwników 5 do 0, jeździliśmy wtedy Subaru Imprezą. Następne w kolejce było kaskaderskie show w wiejskim polu przy Topolnie, w którym niefortunnie siebie zniszczyłem, a skakaliśmy i robiliśmy akrobacje Flatmobilami. I na sam koniec ścigaliśmy się na wymagającej trasie, gdzie pan Szarak nie ogarniał gdzie jest trasa. A ścigaliśmy się od A do B w Srebnych Górach.

Ponadto jeszcze 3 małe informacje:
1.Ze względu na niskie zainteresowanie, w RON nie odbędą się pokazy CRASHday TV.
2.Pan Andrzej Swarzewski był fundatorem nagród w pokazach na terenie Bialenii.
3.Najbliższe pokazy będą w Pustkowiach Winków, a potem w Królestwie Dreamlandu.

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(Zakończona)
6.Pustkowia(W trakcie)
7.Dreamland
8.Baridas
9.Teutonia
10.Starosarmacja
11.Sclavinia
12.Hasseland
13.Rotria
14.Magnifikat
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon.
Serduszka
5 067,00 lt
Ten artykuł lubią: Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Mariusz Operar, Joanna Izabela, Laurẽt Gedeon I, Julian Fer at Atera, Filip I Gryf, Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon, Joahim von Ribertrop von Sarm, Marek von Thorn-Chojnacki.
Komentarze
Julian Fer at Atera
Trzymam kciuki i czekam na dalsze relacje. Szkoda tylko, że autor nie zamieszcza grafik przez IMG, bo zdjęć nie widać: http://prntscr.com/p9eg1h :(
Odpowiedz Permalink
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Nic się nie stało, dziewczyny, nic się nie stało! Nic się nie stało, dziewczyny, nic się nie stało! Strong Ladies!
Odpowiedz Permalink
Andronik
A więc coś się jednak w tym sporcie dzieje. Doskonale, że pojawiają się takie relacje!
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Całkiem niezle to wygląda.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.