Kącik Muzyczny #13: I Stał się Rock&Roll
Seria wydawnicza: Muzyka

Dzień... dobry wieczór!

Tknęło mnie, poczułem wyższą i wewnętrzną potrzebę którą postanowiłem zrealizować. Realizacja jak i sama potrzeba, była wielostopniowa dojrzewając z biegiem czasu, jak stare wino a gdy już wszystko dojrzało, stało się to co się dzieje teraz. Baridajska Wytwórnia Muzyki Niszowej "Koziorożec 1"... (Nazwa chwytliwachoć nie za bardzo, nadająca się na nazwę instytucji(a co, można zrobić ne?) Przedstawia to:Trzeba jakoś wrócić, a jako że nie miałem innego pomysłu, to powstało to to. Całe szczęście, cały szpej pozostały w Almerze obrósł warstwą konserwującego kurzu, więc całość zachowała się w stanie całkiem znośnym. Miksery i interfejsy działają(szczury nie zjadły kabli), nic nie poszło z dymem i wszystko jest tam gdzie być powinno a to już sukces. Niemniej trzeba coś ogarnąć, położyć podwaliny pod coś większego, tylko nie wiem jeszcze co.

skotlownia.jpg

Więc tak:
Jedynka była chyba nagrywana na nuxie, natomiast Blues jest pod tym względem ciekawszy, bo nagrany został poprzez symulację wzmacniacza lampowego, która została wpięta do Interfejsu, efekt fajny ale to nie do końca to czego oczekiwałem... prace trwają. Blues jest również oparty o jedną pozycję skali(chciałem sprawdzić czy się da tak coś ogarnąć i... da się) przy okazji zaczęło się ogarniać, różne skale, a skal trochę jest.

skale.jpg

Pięć skal, po cztery pozycje czyli 20 kombinacji... a to są skale podstawowe, elementarny fundament który jest bardzo przydatny, a znajomość całego systemu jest wskazana(w swoim czasie rozpiszę się o skalach... a jest o czym pisać) jako ciekawostkę można podać, że Pentantonika od Skali Bluesowej różni się jednym dźwiękiem, plus różne tonacje itp.


W sumie nie wiem co by tu jeszcze napisać, może to że wróciłem do idei pewnego projektu muzycznego i tym razem ogarnę... zresztą mniejsza o to. Tak czy inaczej niech gra muzyka. CDN.
Dotacje
2 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf, Tomasz Ivo Hugo, Julian Fer at Atera, Laurẽt Gedeon I.
Serduszka
5 972,00 lt
Ten artykuł lubią: Bartosz von Thorn-Janiczek, Filip I Gryf, Joahim von Ribertrop von Sarm, Eugeniusz Maat von Hippogriff, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Piotr vel Bocian, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Alexander Rose, Tomasz Ivo Hugo, Julian Fer at Atera, Laurẽt Gedeon I.
Komentarze
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Grawitacja... Hihi. Daje oczywiście trochę kaski.

P. S. To wymawiane "errrr" jest świetne ;D
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
To errr to jest pikuś... zabawa zaczyna się przy słowach typu rabarbar xp
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Twórcze, ciekawe i liczę na kontynuację zamiast apokalipsy :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Brakowało mi już tego "r" :) Mam nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi :)
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Ciąg dalszy zawsze następuje, a pomysły są i będą realizowane :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.