Głos Sclavinii, GdL, 22.04.2020 r. o 22:07
[AS] Poczet władz sclavińskich 2007-2020

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
TI9L4Q20.png

Szanowni Państwo,

Pragnę przedstawić "Poczet władz sclavińskich 2007-2020", który powstał w murach Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda w Eldoracie. Jest to rozwinięcie i daleko idąca aktualizacja dwóch opracowań historycznych stworzonych w ramach funkcjonowania nieistniejącego już Sclavińskiego Instytutu Historycznego. Pierwsze porządkowało władze sclavińskie w latach 2007 - 2016. Drugie z kolei zajmowało się władzami Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu w latach 2009 - 2011. Przedstawiana Państwu praca zawiera wykaz władz II Rzeczpospolitej Sclavińskiej z roku 2010 i secesyjnego II Królestwa Sclavinii z lat 2010 - 2011. Jestem szczególnie dumny, że po wielu latach i trudach udało się odtworzyć ten okres historii sclavińskiej.

***


***

Pracę tą dedykuję wszystkim mikronautom zaangażowanym w proces budowy historii, kultury i tożsamości sclavińskiej na przestrzeni ponad trzynastu lat. Jestem szczęśliwy, że jako ostatni z v-żyjących Ojców Założycieli mogę być świadkiem jak tworzą się kolejne karty sclavińskiej historii. Wiem jednak, że w pracach mojego autorstwa można znaleźć nieścisłości, literówki lub po prostu błędy. Zapewniam, że są one niezamierzone i wynikają z tempa pracy i zaangażowania, by zrobić jak najwięcej podczas okresu #zostańwdomu. Stąd też jeżeli dostrzegą Państwo wszelkiego rodzaju nieścisłości, bardzo proszę o komentarze. Jest to wersja nr 1 nad którą będę pracował by była rzetelną podstawą dla dalszych losów historiografii sclavińskiej


0b8ANA65.png

instytucja.png
Serduszka
12 372,00 lt
Ten artykuł lubią: Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Alexander Rose, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Eugeniusz Maat, Piotr vel Bocian, Albert Felimi-Liderski, Joanna Izabela, Andrzej Fryderyk, Ludwik Tomović, Santiago Vilarte von Hippogriff, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, ramael, Filip I Gryf, Henryk Leszczyński, Vladimir ik Lihtenštán, Joahim von Ribertrop von Sarm, Severin Verwaltung-Esteladio, Konrad Jakub Arped-Friedman, Adam Jerzy Piastowski, Julian Fer at Atera, Felix Polon von Sarm, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini.
Komentarze
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Muszę sprawdzić pewną informację, bo jestem prawie pewny, że też byłem członkiem Kolegium Nauk Przyrodniczych!

W każdym bądź razie wspaniała robota <3
Odpowiedz Permalink
GdL
@AFvTD proszę sprawdzić, wszelkie informacje są dla mnie bardzo cenne. :)
Odpowiedz Permalink
Eugeniusz Maat
Ależ praca! Cudowna.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Sprawdziłem i jednak nie, do "KNP" dołączyłem dopiero po zakończeniu studiów, kiedy już było ono w Akademii Sclavińskiej, przez pewien czas również jako dziekan (dokładniej miałem zamiar opracować dokładnie kierunek neozoologia, ale jakoś nie wyszło) obecnie już - Wydziału Nauk Przyrodniczych Akademii.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Porządna praca! Aż mnie motywuje do dalszej pracy :)
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
A królowie w iii królestwie?
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Niesamowita robota. ;-)
Odpowiedz Permalink
GdL
@piotrIIgrzegorz na pewno pojawi się uzupełnienie w v.2. :) dziękuję!
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Genialne opracowanie!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.